05.02.06, 14:57
szukam stronek www z fotkami pokoików dziecięcych
jesli znacie jakies, będę wdzięczna
Obserwuj wątek
    • tymianek3 Re: pokój dziecięcy 07.02.06, 15:51
      też jestem na etapie urządzania pokoju dla dziecka (dwulatka) i szukam
      inspiracji. Może ktoś przez to "przechodził" i chciałby podzielić się swoimi
      spostrzeżeniami.
      dzięki

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka