Dodaj do ulubionych

Samoakceptacja

03.09.10, 22:55
Czy macie z tym problem? Jak z tym walczycie? Co uważacie za swoją największą
wadę, a co za zaletę? Klika rad, jak sobie radzić
dookolamnie.pl/index.php/2010/09/03/zycie-ukryte-w-cierpieniu/
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka