wombaciak 03.09.10, 22:55 Czy macie z tym problem? Jak z tym walczycie? Co uważacie za swoją największą wadę, a co za zaletę? Klika rad, jak sobie radzić dookolamnie.pl/index.php/2010/09/03/zycie-ukryte-w-cierpieniu/ Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj