Dodaj do ulubionych

problem z pettingiem

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.12.04, 16:24
Mamy po 20 lat,od pewnego czasu uprawiamy petting.Pobudzam go ręką,on jednak często nie może osiągnąć orgazmu.Czy ja go nie podniecam?
I jeszcze jedno pytanie:czy mężczyzna moze mieć wytrysk ale nie zaznać orgazmu?
Obserwuj wątek
    • kopov Re: problem z pettingiem 30.12.04, 16:28
      przejdźcie na stopień wyższy czyli jebbing:))
      polucja nocna to to o co pytasz w zwiazku z orgazmem:)
      • Gość: mm Re: problem z pettingiem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.12.04, 16:29
        cholerka byłeś o sekundkę szybszy:-)
        jebbing...jak to ładnie brzmi;-))
        • kopov Re: problem z pettingiem 30.12.04, 16:34
          a jak smakuje:)
          • Gość: mm Re: problem z pettingiem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.12.04, 16:36
            muszę to wypróbować;-)))
            • kopov Re: problem z pettingiem 30.12.04, 16:40
              podobnie jak i ziarenek smaku:)))))))
              • Gość: mm Re: problem z pettingiem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.12.04, 16:48
                jak czekolada Wedla;-)))
                • kopov Re: problem z pettingiem 30.12.04, 16:50
                  :) d'Or pamietaj:) nawet ten murzyn to wiedział:)
                  • Gość: mm Re: problem z pettingiem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.12.04, 16:53
                    Pamiętam ale nigdzie nie ma a do Blue City mam za daleczko:(
                    • kopov Re: problem z pettingiem 30.12.04, 16:54
                      byłem ostatnio i nie było:((((( też szukam
    • Gość: mm Kopov odpowiedz pani:-)) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.12.04, 16:28
    • rachela180 Re: problem z pettingiem 30.12.04, 16:28
      Ma orgazm przy wytrysku. Czasem bez. ale na odwrót? Nie słyszałam.
      Spróbujcie seksu oralnego (wiem że brzmi średnio, ale można ładniej: pocałunki,
      ale wtedy nie wiadomo o co chodzi). Faceci to b. lubią.
      • kopov Re: problem z pettingiem 30.12.04, 16:33
        ja nie lubię:PPPPPPPPP
        • Gość: mm kłamczuszek;-)) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.12.04, 16:35
          • kopov Re: kłamczuszek;-)) 30.12.04, 16:40
            ???? co znowu nie tak powiedziałem?:)))))
            • Gość: mm Re: kłamczuszek;-)) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.12.04, 16:41
              nie lubisz...tralala;-))
              • kopov Re: kłamczuszek;-)) 30.12.04, 16:55
                znowu cos wiesz czego ja nie wiem?;))))
                • Gość: mm Re: kłamczuszek;-)) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.12.04, 16:56
                  nieee ..tą razą Ci nie bardzo dowierzam;-)))
                  • kopov Re: kłamczuszek;-)) 30.12.04, 17:00
                    chcesz sie załozyc:)))))))))))
        • rachela180 Re: problem z pettingiem 30.12.04, 16:36
          O nie. Nie zaproponuję Ci demonstracji na Tobie!!
          • Gość: mm Re: problem z pettingiem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.12.04, 16:37
            a co ,nie lubisz Kopova;-)))??
          • kopov Re: problem z pettingiem 30.12.04, 16:39
            a po co demonstracja? nie lubię bo potem kolor szminki mi nie pasuje do reszty
            i juz:)))))
    • Gość: anka20 Re: problem z pettingiem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.12.04, 16:30
      Dodam jeszcze ze oboje nie mamy doświadczenia w tych sprawach i jesteśmy dla siebie pierwszymi partnerami.
      • Gość: mm Czytaj Wisłocką;-))) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.12.04, 16:32
    • Gość: mm Re: problem z pettingiem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.12.04, 16:33
      opisz jak to robisz bo moze coś żle i stąd te kłopoty;-))
      • Gość: anka20 Re: problem z pettingiem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.12.04, 16:39
        Boję się ze nie jestem dla niego wystarczajaco atrakcyjna i stąd jego problemy z zaznaniem przyjemności.
        • Gość: mm no to go zapytaj:-) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.12.04, 16:40
        • rachela180 Re: problem z pettingiem 30.12.04, 16:47
          Eeee tam. Potrenujcie przy świecach. On po prostu jest mało doświadczony. Mój
          pierwszy był doświadczony i mnie szybciutko wszystkiego nauczył, więc mogę rzec
          tylko: trening czyni mistrza... mnie tez na początku nie wychodziło. Stawiaj na
          relaks i przyjemność. Łóżko to nie sala gimnastyczna ani nie sala
          egzaminacyjna. Jak juz przełamiecie pierwszy wstyd będzie łatwiej :)
        • kopov Re: problem z pettingiem 30.12.04, 16:54
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=520&w=18949953
          tu masz jeszcze dodatkowe rady:)
          • Gość: mm wciągnęło Cie cosmo??;-))) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.12.04, 16:57
            za chwilkę spadam:-)
            • kopov Re: wciągnęło Cie cosmo??;-))) 30.12.04, 17:00
              niestety nie:(
              ja też cześć:)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka