Dodaj do ulubionych

SOS: do "modnis" forumowych

10.06.06, 22:37
witam dziewczyny, tym razem watek z innej beczki, wybaczcie smile mam ochote isc
na zakupy i uzlupelnic szafe wiosenno-letnia i "biurowa", laze i laze po
sklepach i albo mi sie nic nie podoba albo za duzo tego i nie wiem co kupic a
w co nie warto inwestowac - pogubilam sie w tych "trendach" smile
Nie jestem osoba slepo podazajaca za moda i generalnie potrafie spojrzec w
lustro krytycznym okiem i ocenic czy "hit" sezonu w moim wydaniu naprawde
jeste hitem smile
Mam prosbe co Waszym zdaniem jest teraz na topie? Jakie "must haves" warto
miec?

Zetko - wiem, ze watek nie zupelnie w temacie Galerii ale obiecuje zdjecia
udanych lowow smile

Pozdrawiam cieplo,
Obserwuj wątek
    • zettrzy Re: SOS: do "modnis" forumowych 10.06.06, 23:12
      watek zupelnie w temacie Galerii, wlasnie bardzo nam brakuje takich watkow
      czysto dyskusyjnych
      obecne trendy sa z gatunku dziwnych - wszystko obite jakimis pinezkami i
      obwieszone muszelkami, kolory niby w pelnej gamie ale takie nieco przypieczone,
      fasony - nic nowego nie widzialam od millenium, jednym slowem na nic nie mam
      ochoty i nie wiem czy okreslenie "inwestowac" pasuje do dzisiejszych hitow
      jedno co mnie osobiscie sie podoba to zlote buty, bo to moj ulubiony kolor wiec
      nabylam kilka par, ale to powtarzam sprawa osobista wiec inwestowac w cos czego
      nie musisz absolutnie miec i co moze sie zrobic niemodne za rok chyba nie warto

ale jak masz ochote na zakupy to kup po prostu to co Ci sie podoba, z gory
      wiedzac ze nie jest to zakup na reszte zycia

bardzo modne sa ostatnio dlugie bermudy, takie tuz poza kolana, ale niestety
      wiekszosc kobiet w takich spodniach wyglada jakby miala krzywe nogi wiec nie
      wiem czy to akurat bylby dobry zakup
    • cioccolato_bianco Re: SOS: do "modnis" forumowych 11.06.06, 11:11
      ja widzialam w zarze bardzo ladne komplety - marynarka plus spodnie/spodnica -
      ecru w male czarne kropki smile

poza tym to moim must haves sa elementy marynarskie, wszelkie groszki i rekawy
      z malymi bufkami (podkrelam: malymi smile) kolorowe korale.

za to: wiktorianskie bluzki juz mi sie opatrzyly, tak samo jak motywy cyganskie.
      • beesok Re: SOS: do "modnis" forumowych 12.06.06, 20:40
        zara jakos do mnie nie przemawia smile juz wole massimo dutti (ta sama firma niby a jednak jakosc ubran nie
        porownywalna smile poza tym moze cos ze mna nie tak ale na moja figure ZADNE spodnie w zarze nie pasuja

marynarskie motywy to niezly pomysl smile
    • wee_monstar Re: SOS: do "modnis" forumowych 11.06.06, 21:29
      biurowoe must haves to wedlug mnie:
      Bluzeczki ze stojka i malymi bufkami na rekawkach- paktyczne i jest ich tyle,
      ze mozna wybrac bezpieczny kolor, z urozmaiceniami typu koronki, falbanki lub
      bardziej proste. A poza biurem, coz, ze nie wiem w czym bys sie dobrze czula i
      co Ci doradzic. Moze jakas fajna lniana bluzeczka- zawsze warto miec na upaly i
      jakies korale badz naszyjnik..
          • wee_monstar Re: SOS: do "modnis" forumowych 12.06.06, 21:03
            w piatki jak jest dress down to chodze w dzinsach..a od pon. do piatku to
            spodnie czarne lub w cienkie,delikatne prazki, do tego koszula- mam rozne, z
            kolnierzykiem, stojka, dlugim rekawkiem, 3/4...do tego czarne plaskie, albo
            nawet zlote buty (jak spodnie maja troche szersze nogawki) ...czasem spodnica
            ale rzadko...szalec nie mozna ale jak ubrania dobrze leza i sa dobrej jakosci
            to wyglada sie dobrze wg mnie nawet w pracy...czasem spodnica ale rzadko
            • alex_koz Re: SOS: do "modnis" forumowych 12.06.06, 22:33
              dopiero teraz zauwazylam watek o ciuchach do biurawink
              zdecydowanie jak pisze wee_monstar bluzeczki i bluzki koszulowe, ze stojka, z
              delikatnymi bufkami, marszczeniami to jest to.
              jeszcze mozna by koszule kopertowa wiazana w pasie zaproponowac, ale z
              doswiadczenia swojego wiem ze trudna taka znalezc co by dobrze lezalawink
              must have do biura to zdecydowanie jak dla mnie olowkowa spodnica, ja nawet
              ostatnio widzialam w zara taka olowkowa spodnice z lnu - albo jakiegos takiego
              podobnego materialu - i jak dla mnie must have do biura.
              • wee_monstar Re: SOS: do "modnis" forumowych 13.06.06, 08:31
                jak Alex napisala o bluzkach kopertowych to przyszlo mi do glowy sweterki
                kopertowe, wiazane, zakaladane na gladkie bluzeczki.Np. biala bluzeczka, czarny
                sweterek albo odwrotnie.Albo ladny szary..Czesto nazywa sie je ballerina tops..
                Teraz sa takie cienkie swerki nawet z krotkim rekawkiem..
                ale nie wiem jaki masz dress code i czy nie musisz sie ograniczac do koszul..
                tak, a spodnica olowkowa to powinna byc dobra inwestycja-zawsze modna..
                Chyba tez musze odswiezyc gaderobe biurowa po tej lekturzewink
                • beesok Re: SOS: do "modnis" forumowych 13.06.06, 11:22
                  spodnice kopertowa jak nabardziej - mam 1 czarna i sprawdza sie swietnie, chyba
                  musze kupic jeszcze jedna w kolorze ciemnej czekolady smile
                  co do bluzek kopertwych: podobaja mi sie bardzo ale na kims, na mnie jakos nie
                  ciekawie wygladaja niestety sad zwykle do pracy zakladam czarne eleganckie
                  spodnie i koszule ale ostatnio nudzi mi sie ten zestaw smile
                  dress code mamy niby formal ale jako marketing czasem sie buntujemy smile))) a
                  szefowa mam na luzie wiec zdarza sie przyturlac do pracy w trampkach smile
          • pinkpanther Re: SOS: do "modnis" forumowych 20.06.06, 10:41
            beesok napisała:

> no w czym chodzisz do biura?? zazdrosze smile ja niby moge od czasu do czasu wpasc
            > w jeansach ale do
            > pracy raczej musze byc elegancko ubrana sad

jak dobrze, że nie pracuję w biurze. Ja do pracy cghodzę w jeansach, japonkach,
            bluzkach na ramiączkach, czasami siedzę w szaliku jak mi zimno.. ważne, żebym
            była niepomięta i nie za goła wink
      • beesok Re: SOS: do "modnis" forumowych 20.06.06, 10:48
        wrocilam dwa dni temu z barcelony i jeszcze nie mialam okazji wkleic zakupow smile
        niestety nie obkupilam sie za bardzo - kilka topow i espadryle smileale wracam w
        sierpniu wiec nadrobie zaleglosci :0) a w londynie przeceny zaczynaja sie juz w
        czwartek smile

zazdroszcze, bermudy mi sie podobaja ale niestety nie na mnie sad
          • beesok Re: SOS: do "modnis" forumowych 20.06.06, 22:46
            tak powiedziala pani sprzedajaca smile zreszta maja juz 30% na niektore marki - przegladnelam buty na
            1szym pietrze i na pierwszy ogien poszly marki z nizszej (jak na selfridges) polki smile kurt geiger, lk benett,
            nine west i pare innych smile
            niestety nie znalzlam nic ciekawego ale jak przecenia jimmy choo albo prade to cos na pewno sie znajdzie
            smile
            • daino Re: SOS: do "modnis" forumowych 21.06.06, 01:19
              no to ja czekam na Wasze zdjecia z dokladnym opisem smile

tutaj tez sa przeceny (zaczely sie jakis czas temu, najpierw 40% a jutro w
              Saksie dochodzi kolejne 30%... niestety nic nie znalazlam oprocz tych bermud
              Chloe (ktore i tak kos mi wykupil, gdy bylam u dentysty)sad
              • zettrzy Re: SOS: do "modnis" forumowych 21.06.06, 03:42
                > Chloe (ktore i tak kos mi wykupil, gdy bylam u dentysty)sad

malpa ten ktos
                myslami jestesmy z Toba, masz nasza pelna sympatie ale na przyszlosc nie
                odkladaj zakupow na pozniej bo wiadomo ze to sie konczy tragicznie, tak jak w
                przypadku bermudow
              • wee_monstar Re: SOS: do "modnis" forumowych 21.06.06, 09:49
                ja jade z nadzieja, ze kupie sukienke, ktorej u mnie nie ma w sklepie ale jest
                w internecie (ale boje sie kupic bez tej firmy..i jakies sandalki do niej, male
                obcasy...Jak po 2 dniach mi sie nie uda, to pewnie i tak kupie cos na
                pocieszenie- moze jakas gora do spodni na impreze.
              • beesok Re: SOS: do "modnis" forumowych 21.06.06, 16:38
                postaram sie w ten weekend, ale bedzie ze mnie lal S patrzac jak robie zdjecia
                ciuchom....hmmmm moze sie odwaze i poprosze, zeby mnie fotografowal smile

cos czuje, ze kiepsko bedzie z zakupami bo nic mi sie nie podoba sad szukam
                natomiast wygodnych eleganckich plaskich butow (takich do pracy do eleganckich
                spodni) konieczne czarnych i nie ma nigdzie sad widzialam pare ladnych ale
                cholernie niewygodne...

daino - trzymam kciuki za bermudy - moze sie znajda jakies fajne a z Twoja
                figura to raczej nie problem smile Ech znam to uczucie jak ktos Ci spod nosa
                sprzatnie TA rzecz!!!!
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka