Dodaj do ulubionych

chyba sie zalamie..!!!

IP: *.protonet.pl 04.03.05, 04:36
Moj instruktor jazd wrzeszczy,jest malo powiedziane nie kulturalny,smierdzi
okropnie,ciagle dlubie w uchu,jest odrazajacy,wykancza mnie
psychicznie,ciagle sie przy nim stresuje...zalamie sie chyba!Boze,kiedy sie
to skonczy:/
Obserwuj wątek
    • Gość: .. Re: chyba sie zalamie..!!! IP: *.protonet.pl 04.03.05, 13:16
      i co ja mam zrobic?
      • trzydziecha1 Re: chyba sie zalamie..!!! 04.03.05, 13:20
        Nie możesz go zmienic? w końcy płącisz za ten kurs.
    • six_a Pippi? :))))))) 04.03.05, 13:22
      czy nie?
    • ticoqp Re: chyba sie zalamie..!!! 04.03.05, 13:27
      jeżdzij na zimnego łokcia:))))))))
    • kklamerka Re: chyba sie zalamie..!!! 04.03.05, 14:21
      Zanim zdałam prawko, miałam chyba 4 instruktorów. Każdy inny. Pierwszy był najgorszy. Zmień koniecznie!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka