Gość: ;(
IP: *.protonet.pl
04.03.05, 04:36
Moj instruktor jazd wrzeszczy,jest malo powiedziane nie kulturalny,smierdzi
okropnie,ciagle dlubie w uchu,jest odrazajacy,wykancza mnie
psychicznie,ciagle sie przy nim stresuje...zalamie sie chyba!Boze,kiedy sie
to skonczy:/