Dodaj do ulubionych

Idę do UNII !!! ( ale bez Longina! )

IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 19.04.03, 10:17
Ludzie!!! Litości!!! Jak długo jeszcze we władzach tego miasta i powiatu
można zosić takie miernoty? - Jak długo jeszcze?! Po popłuczynach po
nieboszczce PZPR, które śmiały się określać nowoczesną lewicą nastał czas
skutecznych ciemniaków. Czas mroczny, rozjaśniany chwilami blaskiem ich łysin
albo mleczno-białych ząbków. Jak możecie to znosić? Jak możecie to wybierać?
Czy was porąbało? Jak nie macie dość, to wybierzcie sobie jeszcze do kompletu
doktorka, który zamiast leczyć najlepiej jak to potrafi, zapragnął w Senacie
włazić do dupy księżulkom, jak ta cała porąbana lewica. Albo nie! Lepiej
wybierzcie Pana Tomasza. Też klasa facet. Wiadomo styropian, a do tego doktor
i ......... nic poza tym. Gdzie on już nie był, czego on już nie zrobił?
Gdyby 10% z tego było prawdą, to w Pełcznicy już dawno powinny pływać pstrągi
a ja nie powinienem siedzieć na bezrobociu. Czy nie widzicie, że tym
palantom i sfrustrowanym nauczycielkom albo gosposiom chodzi tylko o jedno,
tzn. jak nabić sobie kasę? Jak długo jeszcze można możecie tak dawać się
robić w chuja? Jest na to tylko jeden sposób! WEJŚĆ do UNII! Tylko z pomocą z
zewnątrz jesteśmy w stanie dać sobie radę z tą sitwą, tu lokalnie i tam na
górze. Liczę na to, że naszym ELYTOM nie uda się rozpieprzyć - tym razem
UNII. Mam nadzieję, że nasi popaprańcy nie zdzierżą tym razem i będą musieli
się cywilizować albo odejść. Dlatego też w czerwcu, po raz ostatni wdzieję
swój wytarty garniturek i w poczuciu obowiązku wobec mojej latorośli i
przyszłych pokoleń odpowiem na krótkie pytanie: TAK. A później niech się
dzieje co chce!!! Przecież gorzej już być nie może!?
Obserwuj wątek
    • olin Re: Idę do UNII !!! ( ale bez Longina! ) 19.04.03, 16:40
      Gość portalu: Wałbrzyszanin napisał(a):

      > to wybierzcie sobie jeszcze do kompletu
      > doktorka, który zamiast leczyć najlepiej jak to potrafi,
      > zapragnął w Senacie włazić do dupy księżulkom

      Ale co do kandytatow do senatu, to wydaje mi sie, chociaz nigdy do elektoratu
      SLD nie nalezalem, ze doktor L. jest najbardziej cywilizowany sposrod nich. :)
      Co do reszty - ogolnie sie zgadzam. Podkreslam - _ogólnie_. :)
      • Gość: Szpilka Re: Idę do UNII !!! ( ale bez Longina! ) IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 20.04.03, 13:30
        Wszyscy zdajemy sobie sprawę z ciężkiej sytuacji w Polsce i z naszych własnych
        ułomności. Jednakże brzydzi mnie fakt, że publicznie używa się przekleństw i
        niechlujnego języka. Przecież te forum powinno szczycić się wysokim poziomem
        kultury. Ten 'Wałbrzyszanin' jest bardziej sfrustrowany niż jakakolwiek
        nauczycielka, skoro swoje emocje potrafi pisać tylko w formie wyrażeń
        h...,p..., itp. A propo, dlaczego nauczyciele (rodzaj męski) to już nie są
        sfrustrowani? Broń Boże nie jestem świętoszką i mnie zdarza się w nerwach użyć
        nieparlamentarnego słowa. Ale jeśli używa się słowa pisanego, jest czas na to
        by pomyśleć, ochłonąć i nie pokazywać swojej najbrudniejszej strony.
        Poza tym, bardzo temu Panu współczuję.
        • Gość: dhill Re: przekleństwa IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 25.04.03, 17:29
          Jakby powiedział mój kolega Radek:
          "I po chuj te nerwy?!"
          Tzn. bynajmniej nie uważam, żeby ilość niecenzuralnych słów w tamtym liście
          była zastraszająca i czytałem z uśmiechem.
          • Gość: Szpilka Re: przekleństwa IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 26.04.03, 17:57
            Gość portalu: dhill napisał(a):

            > Jakby powiedział mój kolega Radek:
            > "I po chuj te nerwy?!"
            Ten, piękny skądinąd, narząd męski pisze się przez samo 'h'.
            > Tzn. bynajmniej nie uważam, żeby ilość niecenzuralnych słów w tamtym liście
            > była zastraszająca i czytałem z uśmiechem.
            Nie chodzi o ilość niecenzuralnych słów, ale o zasadę. A może spróbuj wyładować
            swoje negatywne emocje słownie, ale nie używając przekleństw. Jeśli to Ci się
            uda, to moje gratulacje.
            Te uwagi to oczywiście tak na marginesie. Naprawdę to chciałam napisać o
            wejściu do Unii. czy z p. Rosiakiem czy bez, i tak warto. P. Rosiak, jeśli jest
            rzeczywiście taką beznadzieją jak mówicie, to nie ma w Unii szans. Zostanie w
            Wałbrzychu i bedzie dalej próbował swoich politycznych gierek. A Unia ma być
            otwarta dla większości z nas.
            • ledwozipie Re: przekleństwa 09.05.03, 07:33
              I tradycyjnie na na tym forum, dyskutuje się na temat formy wypowiedzi a nie na
              temat treści jaką niesie. Pozdrawiam
              • Gość: pas Re: przekleństwa IP: *.satkabel.com.pl / 192.168.0.* 09.05.03, 22:22
                ledwozipie napisał:

                > I tradycyjnie na na tym forum, dyskutuje się na temat formy wypowiedzi a nie
                na
                >
                > temat treści jaką niesie. Pozdrawiam
                Szpilka nie ma racji co do formy - jednak "ch"
                • Gość: Szpilka Re: przekleństwa IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 12.05.03, 19:25
                  Rację mam co do pisowni, natomiast, jesli ktoś potrafi tylko bluzgać, to nie
                  mam zamiaru wypowiadać na forum na temat jakiejkolwiek treści. "Spiritus flat
                  ubi vult" - zgodnie z tą łacińską sentencją mój wznosi się wysoko.
                  Pozdrawiam.
                  P.S. Ledwozipie strasznie ostatnio zadziera nosa.
                  • Gość: pas Re: przekleństwa IP: *.satkabel.com.pl / 192.168.0.* 12.05.03, 22:52
                    Jednak "ch".
                    według Twojej pisowni są zapisywane mury i inne podobnie właściwe lokalizacje.
                    Pozdrowienia od A.hr. F.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka