Gość: Wałbrzyszanin
IP: *.walbrzych.dialog.net.pl
19.04.03, 10:17
Ludzie!!! Litości!!! Jak długo jeszcze we władzach tego miasta i powiatu
można zosić takie miernoty? - Jak długo jeszcze?! Po popłuczynach po
nieboszczce PZPR, które śmiały się określać nowoczesną lewicą nastał czas
skutecznych ciemniaków. Czas mroczny, rozjaśniany chwilami blaskiem ich łysin
albo mleczno-białych ząbków. Jak możecie to znosić? Jak możecie to wybierać?
Czy was porąbało? Jak nie macie dość, to wybierzcie sobie jeszcze do kompletu
doktorka, który zamiast leczyć najlepiej jak to potrafi, zapragnął w Senacie
włazić do dupy księżulkom, jak ta cała porąbana lewica. Albo nie! Lepiej
wybierzcie Pana Tomasza. Też klasa facet. Wiadomo styropian, a do tego doktor
i ......... nic poza tym. Gdzie on już nie był, czego on już nie zrobił?
Gdyby 10% z tego było prawdą, to w Pełcznicy już dawno powinny pływać pstrągi
a ja nie powinienem siedzieć na bezrobociu. Czy nie widzicie, że tym
palantom i sfrustrowanym nauczycielkom albo gosposiom chodzi tylko o jedno,
tzn. jak nabić sobie kasę? Jak długo jeszcze można możecie tak dawać się
robić w chuja? Jest na to tylko jeden sposób! WEJŚĆ do UNII! Tylko z pomocą z
zewnątrz jesteśmy w stanie dać sobie radę z tą sitwą, tu lokalnie i tam na
górze. Liczę na to, że naszym ELYTOM nie uda się rozpieprzyć - tym razem
UNII. Mam nadzieję, że nasi popaprańcy nie zdzierżą tym razem i będą musieli
się cywilizować albo odejść. Dlatego też w czerwcu, po raz ostatni wdzieję
swój wytarty garniturek i w poczuciu obowiązku wobec mojej latorośli i
przyszłych pokoleń odpowiem na krótkie pytanie: TAK. A później niech się
dzieje co chce!!! Przecież gorzej już być nie może!?