Dodaj do ulubionych

jedlina-zdrój-ksiądz pedofil

29.04.19, 00:13
poszukiwany jest ksiądz , paweł miraszewski,pedofil,który przez 8 lat był wikariuszem w jedlinie,ślad po nim zaginął,może proboszcz uryga wie,gdzie on jest ?
schowali gnoja w jakimś klasztorze,zamiatają pod dywan...-skandal !
Obserwuj wątek
  • extrawagancki Re: jedlina-zdrój-ksiądz pedofil 29.04.19, 00:16
   wpiszcie w google jego nazwisko
  • extrawagancki Re: jedlina-zdrój-ksiądz pedofil 29.04.19, 00:18
   jeśli ktoś wie,gdzie on jest,to nie mówcie...-to i tak nic nie da...
  • extrawagancki Re: jedlina-zdrój-ksiądz pedofil 29.04.19, 00:34
   jedlina ma pecha do księży,na ul warszawskiej mieszka syn z rodziną pana księdza,jedna z pań nauczycielek kiedyś miała dwojaczki z panem proboszczem irlą...-nic dziwnego że w blisko 5 tys mieście,w największe święto kościoła,wielkanoc,na procesji lezie ok 100 osób...-żenada
  • blushbaby6898 Re: jedlina-zdrój-ksiądz pedofil 23.12.19, 20:20
   www.zbigniewstonoga.pl/post/8286/ks-pawel-miraszewski-z-jedliny-zdroj-przesylal-dzis-takie-zdjecia-swoim-11-13-lat-uczniom-zdjecia-ksiedza-z-dzis/
  • magnificencjas Re: jedlina-zdrój-ksiądz pedofil 24.12.19, 09:51
   www.zbigniewstonoga.pl
  • magnificencjas Re: jedlina-zdrój-ksiądz pedofil 24.12.19, 09:52
   Na świecie jest tylko jedna organizacja, która pedofilów i innych seks-dewiantów sama rekrutuje, potem tychże dewiantów wspiera a w razie wpadki chroni przed wymiarem sprawiedliwości. To Kościół rzymsko-katolicki zwany „pedofilskim”.
   Dlatego atrakcją dla mediów jest nie sam wielebny pedofil, ale skuteczne wyłuskanie go spod papieskiej czyli kurialnej kurateli. Kościoła nie da się naprawić. Zbyt wiele uczynił krzywd, zbyt długo kłamał, cała logika tej instytucji oparta na hierarchii i pogmatwanej mistyce czyni ją przestarzałą, zbędną i szkodliwą społecznie. Miejmy nadzieję, że Franciszkowi przypadnie rola Gorbaczowa i jego "pierestrojka" oraz "głasnost" przyśpieszą upadek tej Stajni Augiasza pomiotu Antychrysta i wyzwolenie ludzkości z jego pazernych macek.
   Nie wierzcie tej usakralnionej obłudzie, tej eklezjalnej hipokryzji!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka