Gość: ech
IP: *.aster.pl / *.aster.pl
16.10.04, 00:40
no i znowu - po raz kolejny ma to cieniutkie radio problemy w nocy... !!!!!
albo sie cos zacina.. albo puszczaja nie to co zapawiadaja.. i co powinno byc
albo jak tym razem cos sie im pokitrasilo i nic nie mozna zrozumiec!!!
ech!!!
do domu cieniasy
myslalem ze cos sie naprawde zmieni od pazdziernika.. ale oprocz wiadomosci
co 20 minut - to dalej puszczacie kiche...
a janiszewskiego to sie sluchac nie da taki bufon !!! i do tego przerywa
swiom i naszym gosciom!!!
kultury go nauczyc i dzienkirarstwa najpierw...