IP: *.aster.pl / *.aster.pl 16.10.04, 00:40
no i znowu - po raz kolejny ma to cieniutkie radio problemy w nocy... !!!!!
albo sie cos zacina.. albo puszczaja nie to co zapawiadaja.. i co powinno byc
albo jak tym razem cos sie im pokitrasilo i nic nie mozna zrozumiec!!!
ech!!!

do domu cieniasy
myslalem ze cos sie naprawde zmieni od pazdziernika.. ale oprocz wiadomosci
co 20 minut - to dalej puszczacie kiche...
a janiszewskiego to sie sluchac nie da taki bufon !!! i do tego przerywa
swiom i naszym gosciom!!!
kultury go nauczyc i dzienkirarstwa najpierw...
Obserwuj wątek
    • Gość: magda Re: KICHA !!! IP: *.strong / *.internetdsl.tpnet.pl 16.10.04, 00:45
      a ja myslalam ze sobie poslucham powtorki zakowskiego, a tu jedna wielka KUPA :(
      • Gość: magda Re: KICHA !!! IP: *.strong / *.internetdsl.tpnet.pl 16.10.04, 00:47
        no nareszcie! po 40 minutach jakiegos cienkiego belkotu! czy wy naprawde az tak
        nas macie gdzies, ze nie mozecie tam zostawic na noc przynajmniej jednego
        czlowieka???
    • Gość: Karol Re: KICHA !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.10.04, 01:01
      To sobie siedź całą noc i pilnuj, jak Ci tak bardzo na tym zależy.
      • Gość: Pablo Kimono Re: KICHA !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.10.04, 01:04
        A mi jakby ktoś za to płacił to bym pilnował, tylko biorę stawkę za pracę w
        trudnych warunach, Żakowski mlaszcze i mlaszcze.
    • Gość: Ble ble Re: KICHA !!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.10.04, 01:07
      Masz rację. Człowiek czeka na Rokitę, a tu znów awaria. W tym miesiącu chyba
      czwarta!

      BTW: jednak ktoś podziela moją opinię odnośnie pana Janiszewskiego. Straszny
      typek, straszny. Bardzo mi przykro, ale określenie "bufon" jest najtrafniejsze.
      Od czasów Igorka nastała w Toku moda na "efebów". Ten styl jest zaraźliwy, bo
      towarzystwo jest zwarte i gotowe na wszystko. Będzie gorzej :(
    • grzegorz-adam Re: KICHA !!! 16.10.04, 13:10
      ZGADZAM SIE ŻE TO CO WCZORAJ SIĘ STAŁO TO KOMPLETNA KICHA. A TAKĄ MIAŁEM OCHOTĘ
      POSŁUCHAĆ ŻAKOWSKIEGO CO NIE ZAWSZE MI SIĘ RANO UDAJE. NO ALE CÓŻ ... TAK BYWA
      W TYM RADIU.
      CO DO JANISZEWSKIEGO... PEŁEN ODSTRZAŁ DOBRZE ŻE MA TERAZ DO DYSPOZYCJI TYLKO
      DWIE GODZINY I JAKOŚ DA SIE TEN CZAS PRZEŻYĆ.
      PS. NIE WIECIE CO SIE DZIEJE Z DOMINIKĄ WIELOWIEJSKĄ I JEJ PROGRAMEM?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka