Gość: adriana
IP: *.dip.t-dialin.net
05.05.03, 11:42
Mysle,ze powinno byc wiecej takich artykulow. Lubeka to piekne
miasto, szkoda, ze nie dolaczono ani jednego zdjecia.
Co do tych pan w kapeluszach to chyba lekka przesada, niemki nie
sa specjalnie eleganckie, raczej ubieraja sie praktycznie by
bylo wygodnie.Bedac w Lubece nie mialam okazji czegos takiego
zobaczyc.