IP: *.dip.t-dialin.net 05.05.03, 11:42
Mysle,ze powinno byc wiecej takich artykulow. Lubeka to piekne
miasto, szkoda, ze nie dolaczono ani jednego zdjecia.
Co do tych pan w kapeluszach to chyba lekka przesada, niemki nie
sa specjalnie eleganckie, raczej ubieraja sie praktycznie by
bylo wygodnie.Bedac w Lubece nie mialam okazji czegos takiego
zobaczyc.
Obserwuj wątek
    • Gość: Bluetooth Re: Lubeka IP: *.dip.t-dialin.net 06.10.03, 00:19
      Zgadzam sie ze to piekne miasto sam czesto tu bywam na
      urlopie!!!!!!!!!
      • nowamloda Re: Lubeka 07.10.03, 10:25
        Bylismy w Lubece w zeszlym roku, zeby obchodzic urodziny mojego meza,
        Mieszkalismy w hotelu (jakich sporo ostatnio w Niemczech, bo to bardzo modne),
        ktory mial oddzielna seksje kapielowa z basenem, 2 rodajami sauny, jacuzzi,
        biczami wodnymi. W sobote od okolo 14-17 bylismy na tym basenie sami!!!! (mimo,
        ze w hotelu byl komplet gosci), wiec bylo naprawde super. Miasto tez bardzo
        ladne, a ze akurat trafilismy na festiwa wina na glownym rynku, to bylo bardzo
        wesolo. Polecam.
    • Gość: aga Re: Lubeka IP: 80.48.125.* 03.11.03, 11:22
      często bywam w Lubece :),mam duzy sentyment do tego miasta,jest
      piękne dlategotez zgadzam się z opinią adriany ze powinny na tej
      stronie być umieszczone jakieś fotografie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka