beatamuller 21.09.10, 15:24 Dzień dobry chciałam się pochwalić efektem mojej dwumiesięcznej pracy Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
szmatka-gratka Re: Bociek moje dzieło 21.09.10, 15:44 Piękna praca,albo cudowny obrazek i dlatego metyczka taka wspaniała? W każdym razie gratuluję,bo warty jest tych dwóch miesięcy pracy,a maluszek ma wyjatkową pamiątkę. Kiedyś pewnie uśmiechnę sie o schemacik Podpinam temat pokrewny forum.gazeta.pl/forum/w,20039,112848848,112848848,a_to_bociek.html a to bociek Odpowiedz Link
marwitka57 Re: Bociek moje dzieło 21.09.10, 21:12 W brązach też jest super. Wiem ile to pracy ale efekt powalający pozdrawiam Odpowiedz Link
dotek23 Re: Bociek moje dzieło 21.09.10, 22:19 Obrazek jest przecudowny!!! Już od dawna miałam na niego chrapkę tylko, że nie miałam dla kogo go wyszyć. Teraz mam okazje zrobić go dla siebie a właściwie to dla dzidzi którą noszę w moim brzuszku. Nawet imię które ty umieściłaś na obrazku mi się zgadza bo też myślę nadać mojemu bobaskowi imię Kamil. Więc jakbyś mogła to proszę prześlij mi schemacik tej metryczki. Ja kiedyś ściągłam ten obrazek jako plik xsd i nie mogłam go niczym otworzyć. Podaje ci adres mojej poczty pedzimaz@gmail.com. Odpowiedz Link
alkop5 Re: Bociek moje dzieło 22.09.10, 14:41 Podpinam się pod powyższe wypowiedzi: praca cudowna, zasługa talentu haftującej i nietuzinkowego schematu. Jeśli mogłabym prosić o tenże schemacik, byłabym bardzo wdzięczna (alkop5@gazeta.pl) Odpowiedz Link
margola16 Re: Bociek moje dzieło 22.09.10, 19:45 Bociek jest super, bardzo ładnie wykonany. Nie widziałam jeszcze takiej metryczki. Czy mogę prosić o schemat na: margola1960@wp.pl Z góry dziękuję. Odpowiedz Link
beatamuller Re: Bociek moje dzieło 23.09.10, 21:30 Dziękuje za pochwały a wzorek dodałam na chomiczka Odpowiedz Link
margola16 Re: Bociek moje dzieło 26.09.10, 17:23 Wzorek boćka jest zabezpieczony hasłem i nie mogę go pobrać. Odpowiedz Link
ewa280266 Re: Bociek moje dzieło 01.10.10, 02:01 Świetna metryczka brawo Czy mogłabym prosić o schemat na mayla : ewaj403@wp.pl Z góry serdecznie dziękuję Odpowiedz Link
asta6265 Re: Bociek moje dzieło 01.10.10, 04:06 No właśnie kłódka i nic z tego . Ja też bym bardzo prosiła asta6265@gazeta.pl Odpowiedz Link
ewa280266 Re: Bociek moje dzieło 01.10.10, 11:13 Ja już sobie pobrałam . Odgadłam hasło a hasło to : bociek Odpowiedz Link
joasia_la Re: Bociek moje dzieło 26.09.16, 11:56 Witam! Metryczka cudna. Czy mogę prosic o schemat? mój adres joasia_lapacz@o2.pl Odpowiedz Link