Dodaj do ulubionych

Bociek moje dzieło

21.09.10, 15:24
Dzień dobry chciałam się pochwalić efektem mojej dwumiesięcznej pracy
http://images49.fotosik.pl/344/5118ac1c61cafff8m.jpg
Obserwuj wątek
    • szmatka-gratka Re: Bociek moje dzieło 21.09.10, 15:44
      Piękna praca,albo cudowny obrazek i dlatego metyczka taka wspaniała?smile
      W każdym razie gratuluję,bo warty jest tych dwóch miesięcy pracy,a maluszek ma wyjatkową pamiątkę.
      Kiedyś pewnie uśmiechnę sie o schemacik smile

      Podpinam temat pokrewny
      forum.gazeta.pl/forum/w,20039,112848848,112848848,a_to_bociek.html
      a to bociek
      • marysia191 Re: Bociek moje dzieło 21.09.10, 18:21
        Świetna praca, dowcipny wzorek wink
        • marwitka57 Re: Bociek moje dzieło 21.09.10, 21:12
          W brązach też jest super. Wiem ile to pracy ale efekt powalający
          pozdrawiam
    • dotek23 Re: Bociek moje dzieło 21.09.10, 22:19
      Obrazek jest przecudowny!!! Już od dawna miałam na niego chrapkę tylko, że nie miałam dla kogo go wyszyć. Teraz mam okazje zrobić go dla siebie a właściwie to dla dzidzi którą noszę w moim brzuszku. Nawet imię które ty umieściłaś na obrazku mi się zgadza bo też myślę nadać mojemu bobaskowi imię Kamil. Więc jakbyś mogła to proszę prześlij mi schemacik tej metryczki. Ja kiedyś ściągłam ten obrazek jako plik xsd i nie mogłam go niczym otworzyć. Podaje ci adres mojej poczty pedzimaz@gmail.com.
      • alkop5 Re: Bociek moje dzieło 22.09.10, 14:41
        Podpinam się pod powyższe wypowiedzi: praca cudowna, zasługa talentu haftującej i nietuzinkowego schematu.
        Jeśli mogłabym prosić o tenże schemacik, byłabym bardzo wdzięcznasmile
        (alkop5@gazeta.pl)
        • margola16 Re: Bociek moje dzieło 22.09.10, 19:45
          Bociek jest super, bardzo ładnie wykonany. Nie widziałam jeszcze takiej metryczki. Czy mogę prosić o schemat na: margola1960@wp.pl
          Z góry dziękuję.
          • beatamuller Re: Bociek moje dzieło 23.09.10, 21:30
            Dziękuje za pochwały a wzorek dodałam na chomiczka
            • margola16 Re: Bociek moje dzieło 26.09.10, 17:23
              Wzorek boćka jest zabezpieczony hasłem i nie mogę go pobrać. sad
              • ewa280266 Re: Bociek moje dzieło 01.10.10, 02:01
                Świetna metryczka brawo smile Czy mogłabym prosić o schemat na mayla : ewaj403@wp.pl
                Z góry serdecznie dziękuję smile
                • asta6265 Re: Bociek moje dzieło 01.10.10, 04:06
                  No właśnie kłódka i nic z tego . Ja też bym bardzo prosiła asta6265@gazeta.pl
                  • ewa280266 Re: Bociek moje dzieło 01.10.10, 11:13
                    Ja już sobie pobrałam . Odgadłam hasło smile a hasło to : bociek smile
    • joasia_la Re: Bociek moje dzieło 26.09.16, 11:56
      Witam! Metryczka cudna. Czy mogę prosic o schemat? mój adres joasia_lapacz@o2.pl
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka