Dodaj do ulubionych

Chwale się- dziewczynka w parku

07.12.11, 20:43

Skonczylam dziewczynke. Troszke zle dobrane mialam kolory mulin, gdybym robila raz jeszcze zmienilabym co nieco w zieleni i w lawce. Troszke za smutna wyszla zielen,, zdaje mi sie.
Obserwuj wątek
    • okruszek444 link 07.12.11, 20:45
      Ale linku, gapa, nie wkleilam smile))

      gallery.ru/watch?ph=D3J-dC6Qs
      • natasha05 Re: link 07.12.11, 20:49
        śliczna smile

        A czy zieleń nie za smutna? Moim zdaniem nie. Dzięki temu dziewczynka jest na pierwszym planie. Piękna praca. Gratulacje smile
        • toja-12 Re: link 07.12.11, 21:27
          Co tam zieleń - smutna, bo w cieniu. Ważne, że dziewczynka przeurocza !!! Śliczny obrazek smile))
      • madziurku Re: link 08.12.11, 16:01
        Wspaniała praca! Bardzo mi się podoba. Kolory wg mnie odpowiednie, a jeśli dobierane przez ciebie a nie z klucza, to podwójne brawa.
    • agnikkk Re: Chwale się- dziewczynka w parku 07.12.11, 21:46
      SLICZNA! Sama chcialabym kiedys ja wyhaftowac...
      • szmatka-gratka Re: Chwale się- dziewczynka w parku 08.12.11, 10:01
        Kolejna wspaniała praca Okruszku smile
        Gratuluję,jest cudna smile
    • gra.60 Re: Chwale się- dziewczynka w parku 08.12.11, 10:47
      Twoja praca mi się nie podoba ; ) Ona mi się baaaardzo, baaaardzo podoba!
      Świetnie uchwycone miejsca rozświetlone słońcem i miejsca zacienione.
      Dziewczynka przypomina moją córkę (lata temu też szyła z mamusią)
      W Twoim dorobku jest sporo postaci i dzięki nim widać jak Ty kochasz ludzi.
      • edytag74 Re: Chwale się- dziewczynka w parku 08.12.11, 11:16
        Zieleń jest ok. Super praca. Bardzo mi się podoba!
    • inna57 Re: Chwale się- dziewczynka w parku 08.12.11, 12:52
      Cudo, gratuluję. To najwdzięczniejsza hafciarka jaką widziałam.
      • okruszek444 Re: Chwale się- dziewczynka w parku 08.12.11, 13:18
        Bardzo sie Ciesze, ze się Wam podoba. Dziekuje za mile slowa smile))
        • lacrima_2 Re: Chwale się- dziewczynka w parku 09.12.11, 17:05
          Piękna, piękna jak wszystko co jest dziełem Twoich rąk. Pozdrawiam smile
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka