okruszek444 07.12.11, 20:43 Skonczylam dziewczynke. Troszke zle dobrane mialam kolory mulin, gdybym robila raz jeszcze zmienilabym co nieco w zieleni i w lawce. Troszke za smutna wyszla zielen,, zdaje mi sie. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
okruszek444 link 07.12.11, 20:45 Ale linku, gapa, nie wkleilam )) gallery.ru/watch?ph=D3J-dC6Qs Odpowiedz Link
natasha05 Re: link 07.12.11, 20:49 śliczna A czy zieleń nie za smutna? Moim zdaniem nie. Dzięki temu dziewczynka jest na pierwszym planie. Piękna praca. Gratulacje Odpowiedz Link
toja-12 Re: link 07.12.11, 21:27 Co tam zieleń - smutna, bo w cieniu. Ważne, że dziewczynka przeurocza !!! Śliczny obrazek )) Odpowiedz Link
madziurku Re: link 08.12.11, 16:01 Wspaniała praca! Bardzo mi się podoba. Kolory wg mnie odpowiednie, a jeśli dobierane przez ciebie a nie z klucza, to podwójne brawa. Odpowiedz Link
agnikkk Re: Chwale się- dziewczynka w parku 07.12.11, 21:46 SLICZNA! Sama chcialabym kiedys ja wyhaftowac... Odpowiedz Link
szmatka-gratka Re: Chwale się- dziewczynka w parku 08.12.11, 10:01 Kolejna wspaniała praca Okruszku Gratuluję,jest cudna Odpowiedz Link
gra.60 Re: Chwale się- dziewczynka w parku 08.12.11, 10:47 Twoja praca mi się nie podoba ; ) Ona mi się baaaardzo, baaaardzo podoba! Świetnie uchwycone miejsca rozświetlone słońcem i miejsca zacienione. Dziewczynka przypomina moją córkę (lata temu też szyła z mamusią) W Twoim dorobku jest sporo postaci i dzięki nim widać jak Ty kochasz ludzi. Odpowiedz Link
edytag74 Re: Chwale się- dziewczynka w parku 08.12.11, 11:16 Zieleń jest ok. Super praca. Bardzo mi się podoba! Odpowiedz Link
inna57 Re: Chwale się- dziewczynka w parku 08.12.11, 12:52 Cudo, gratuluję. To najwdzięczniejsza hafciarka jaką widziałam. Odpowiedz Link
okruszek444 Re: Chwale się- dziewczynka w parku 08.12.11, 13:18 Bardzo sie Ciesze, ze się Wam podoba. Dziekuje za mile slowa )) Odpowiedz Link
lacrima_2 Re: Chwale się- dziewczynka w parku 09.12.11, 17:05 Piękna, piękna jak wszystko co jest dziełem Twoich rąk. Pozdrawiam Odpowiedz Link