jahreshka
11.04.05, 15:25
Ogromnie się cieszę, że jest TAKIE forum :o) Haft krzyżykowy jest moją pasją
od dawna. Szczególną sympatią darzę ten ludowy, jednobarwny. Obecnie wyszywam
obrus z kanwy, wzór wymyśliłam sama (mocno modyfikując coś, co wyszukałam w
jakimś czarodziejskim włoskim pisemku dla wyszywaczy).
Pozdrawiam wszystkich! Oj, będę miała co czytać...