11.04.05, 15:25
Ogromnie się cieszę, że jest TAKIE forum :o) Haft krzyżykowy jest moją pasją
od dawna. Szczególną sympatią darzę ten ludowy, jednobarwny. Obecnie wyszywam
obrus z kanwy, wzór wymyśliłam sama (mocno modyfikując coś, co wyszukałam w
jakimś czarodziejskim włoskim pisemku dla wyszywaczy).
Pozdrawiam wszystkich! Oj, będę miała co czytać...
Obserwuj wątek
    • miriel.serinde Re: Witam! 18.04.05, 14:16
      Bardzo proszę o wzór!
      Ja uwielbiam wzory ludowe, mam
      trochę, to moge podesłać.
      Znalazłam trochę na rosyjskich stronach,
      ukraińskich, coś słowiańskiego.
      Może się wymienimy?
    • iwona97 Re: Witam! 19.04.05, 08:11
      Dzięki jahreshka za wzórsmile))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka