Dodaj do ulubionych

do heidi666

25.08.04, 21:57
polecamy:
www.hli.org.pl/pl/obr_zycia/wodzpocz/images1.htm
Obserwuj wątek
    • tygrysia_suka Re: do heidi666 25.08.04, 22:13
      Musiałyśmy usunąć twój post, to forum ma inną posłannictwo ….smutne to myślę,
      że adres do „wybawcy” z kłopotu i tak znajdziesz.

      Pewnie znowu się tu spotkamy……, jak wrócisz już z innym problemem .

      Dziewczyny pomódlmy się o to dziecko!
    • anuteczek Re: do heidi666 26.08.04, 14:00
      napisałam na prv
      • anuteczek Re: do heidi666 26.08.04, 14:01
        ojej, oczywiście nie nazwisko specjalisty, ale list
        a.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka