libra72
10.10.05, 09:17
przez wiele lat -5 ,chcialam miec dziecko, ale mam schorzenie hormonalne
ktore w duzym stopniu zamyka droge do posiadania dziecka ,bylo leczenie
lekarze itd. i nagle po 1,5 roku oczekiwania na adopcje zaszlam w ciaze nie
wiedzac o tym, byl to dla mnie cud ,bardzo sie cieszylam ,dziecko ma teraz 15
mcy. i nagle ciaza - jest dla mnie szokiem , bo w sumie mama nie wielkie
szanse ,a jednak stalo sie tyle ze teraz to ja niechce poprostu , jestem
zmeczona tymi obowiazkami, nie mam nokogo do pomocy ani ze str. meza ani
mojej, naprawde mam na sile chodzic w tej ciazy, syt, finanasowa nie zadobra
nie mam pracy tylko maz pracuje ,a dzieci kosztuja i co z takiego zycia ,to
chyba 3 tydzien ale caly czas mysle o aborcji , pozatym mam problemy
zdrowotne moze nie bardzo powazne ,ale utrudniaja podjecie pracy.... co
robic dorzdzcie!