vaud 19.05.04, 17:41 tu prosze o adres pikniku, bo marny ze mnie tropiciel sladow. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
czarnajagoda Re: Piknik 19.05.04, 17:43 forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=17355&t=1084532411603 to chyba to forum miało być... Odpowiedz Link Zgłoś
edzioszka Re: Piknik 20.05.04, 09:16 i to - jak Brezly sobie obmyslił forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=20378 Odpowiedz Link Zgłoś
ula.z.ula Re: Piknik 28.05.04, 14:37 Czyżby szwagier-założyciel uśmiercił swe wirtualne dziecko? I wszystkie mądrości którymi tam ze światem się dzieliłam przepadły na zawsze? Odpowiedz Link Zgłoś
szwagier_szawgra Re: Piknik 28.05.04, 14:47 No, takie bylo zalozenie. Zaraz zreszta szwagier popelni samobojstwo. Nie moge kontrolowac takiej ilsoci ludzi. Odpowiedz Link Zgłoś
ula.z.ula Re: Piknik 28.05.04, 14:55 A to samobójstwo można popełnić? Mnie się zawsze wydawało, że człowiek jest skazany na 180-dniowa agonię nim przepadnie w wirtualnym niebycie. Ja tam w każdym razie przykładu ze Szwagra brać nie zamierzam. Odpowiedz Link Zgłoś