19.05.04, 17:41
tu prosze o adres pikniku, bo marny ze mnie tropiciel sladow.
Obserwuj wątek
    • czarnajagoda Re: Piknik 19.05.04, 17:43
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=17355&t=1084532411603
      to chyba to forum miało być...
      • vaud Re: Piknik 19.05.04, 17:45
        Dobra, ponapinamy sie...
        • edzioszka Re: Piknik 20.05.04, 09:16
          i to - jak Brezly sobie obmyslił

          forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=20378
          • ula.z.ula Re: Piknik 28.05.04, 14:37
            Czyżby szwagier-założyciel uśmiercił swe wirtualne dziecko? I wszystkie
            mądrości którymi tam ze światem się dzieliłam przepadły na zawsze?
            • szwagier_szawgra Re: Piknik 28.05.04, 14:47
              No, takie bylo zalozenie. Zaraz zreszta szwagier popelni samobojstwo. Nie moge
              kontrolowac takiej ilsoci ludzi.
              • ula.z.ula Re: Piknik 28.05.04, 14:55
                A to samobójstwo można popełnić? Mnie się zawsze wydawało, że człowiek jest
                skazany na 180-dniowa agonię nim przepadnie w wirtualnym niebycie. Ja tam w
                każdym razie przykładu ze Szwagra brać nie zamierzam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka