millefiori 17.12.04, 17:27 www.cvc.org/christmas/12days.htm To egzegeza mojej ulubionej koledy obcojezycznej. Korespondencja na koncu zwlaszcza mi sie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
vaud Re: Kolednicy 17.12.04, 18:21 Tez bardzo lubie, ale wole inna. Przysle, jak znajde. Odpowiedz Link Zgłoś
vaud Re: Kolednicy 17.12.04, 18:23 www.chebucto.ns.ca/~av359/xmas/carols/doyou.html tu jest tekst, zaraz poszukam muzyki Odpowiedz Link Zgłoś
vaud Re: Kolednicy 17.12.04, 18:32 www.mswm.org/christmascarols.doyouhearwhatIhear.htm a tu jest muzyka Odpowiedz Link Zgłoś
vaud Re: Kolednicy 17.12.04, 20:46 Spiewa to taki gentleman glebokim barytonem. Mniam. Odpowiedz Link Zgłoś
millefiori Re: Kolednicy 17.12.04, 20:47 Glebokiego barytonu zaraz sama dostane:( Odpowiedz Link Zgłoś