17.12.04, 17:27
www.cvc.org/christmas/12days.htm
To egzegeza mojej ulubionej koledy obcojezycznej. Korespondencja na koncu
zwlaszcza mi sie.
Obserwuj wątek
    • vaud Re: Kolednicy 17.12.04, 18:21
      Tez bardzo lubie, ale wole inna. Przysle, jak znajde.
    • vaud Re: Kolednicy 17.12.04, 18:23
      www.chebucto.ns.ca/~av359/xmas/carols/doyou.html
      tu jest tekst, zaraz poszukam muzyki
    • vaud Re: Kolednicy 17.12.04, 18:32
      www.mswm.org/christmascarols.doyouhearwhatIhear.htm
      a tu jest muzyka
      • millefiori Re: Kolednicy 17.12.04, 18:50
        Och, znam i bardzo lubie:)
        • vaud Re: Kolednicy 17.12.04, 20:46
          Spiewa to taki gentleman glebokim barytonem. Mniam.
          • millefiori Re: Kolednicy 17.12.04, 20:47
            Glebokiego barytonu zaraz sama dostane:(
            • vaud Re: Kolednicy 17.12.04, 21:15
              biedna! Grzane piwo? Kogel-mogel?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka