Dodaj do ulubionych

kultura na forum

10.08.05, 15:16
Chciałbym wystąpić z takim skromnym apelem o zachowanie elementarnych podstaw
kultury w prowadzonych dyskusjach .
Z tego co widzę większość postów musi zakończyć się pyskówką.
Proszę zauważyć że nie tylko ludzie z Radomia korzystają z tego forum , a po
tym co możemy tutaj znaleźć opinia o Radomiu jako o "mieście upadłym" niestety
w Polsce się potwierdza skoro nawet między sobą nie możemy sie dogadać,
wprowadzając do dyskusji epitety różnego typu.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów

M
Obserwuj wątek
    • Gość: wesoła Re: kultura na forum IP: *.tronic.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 10.08.05, 15:25
      Ogólnie jestem za! Jak jednak zrobić, żeby uspokoić taką Lilabaj, która
      wszystkim ubliża, wymyśla i nikt nie jest w stanie jej przetłumaczyć.Przed
      chwilą napisałam jej ostatni kulturalny post ale za chwilę chyba nie wytrzymam.
      Ona nic nie rozumie. Można ją ignorować a ona i tak się we wszystko wcina po
      prostacku!. Czy jest jakaś metoda, żeby ją zlokalizować i pouczyć w inny
      sposób? proszę, napisz że jest!
    • 72pp Re: kultura na forum 10.08.05, 15:47
      No i już widac iż cały wysiłek poszedł..... gdzieś .
      Widzę że .... nawet mi sie pisać niechce .
      Jednym słowem ciemność widze i tyle

Pozdr
      M
      :(
          • olo1033 Re: kultura na forum-do podłej "lilabaj" 10.08.05, 17:08
            Gość portalu: l i l a b a j napisał(a):

> wskocz do jakiegos zbiornika wodnego... jak bedziesz miala szczescie to cie
            > zlowi twoj rybak olo, natretne wciaganie sie na czlonka w klubie olo juz ci
            > widac nie wystarcza

>>>>z twoim zachowaniem,twoją wymianą zdań ,poszanowaniem starszych na forum
            dajesz obraz o sobie jako kobiecie i zasługujesz na najgorsze określenie cię
            jako kobiety(tu się sama określ)Ciekawe czy gdybyś się anonimko zalogowała czy
            twż byś tak ubliżała innym i wyśmiewała się -widocznie nie masz co robić a
            wiesz co robi pies jak mu się nudzi : liże sobie pewną częsć ciała slużącą do
            siusiania .."Weż zaloguj się to zobaczymy czy będziesz taka odważna .Jak możesz
            tak ironicznie i debilicznie pisać do wesołej"cóż ona ci zrobiła.Nie zmuszaj
            mnie abym do ciebie napisał to co myślę bo wówczas mój post byłby chyba tylko
            chwilę na ekranie .
            • Gość: l i l a b a j Re: kultura na forum-do podłej "lilabaj" IP: *.server.ntli.net 10.08.05, 17:29
              trudno szanowac kogos, kto sam tego nie robi, a tylko udaje i stwarza takie
              pozory
              wiem co by bylo gdybym sie zalogowala - burza e-maili od najaranych debili i
              pomylencow; wiesz, w szkole ucza by szanowac i sluchac starszych, szkoda ze nie
              mowia przy okazji, ze w zyciu roznie bywa z mentalnoscia ludzi, starszych
              miedzy innymi;
              nie "zbilby" mnie nawet twoj wielce emocjonalny post, nawet bez niego wiem, ze
              jestes szowinista i awanturnikiem; widze, ze do doszlo do ciebie to, ze nie
              jestem facetem; przy takich twoich hustawkach emocjonalnych na dluzsza mete
              nawet rybki by wyciagnely pletwy :-))))
              coz jestem szczera i szczerze jest mi niedobrze, ze taki z ciebie cham i
              grubianin; znasz takie slowo PRZEPRASZAM i kwestie przyznawania sie do bledu?
              pewnie nie, bo przeciez czego olusiek sie nie nauczyl, tego olo nie bedzie
              umial;
              pora skonczyc z przeswiadczeniem, ze starsi zawsze maja racje, a jesli juz to w
              nielicznych przypadkach (co widac na zalaczonym :-))) forum, bez urazy dla jego
              opiekunow)
              • olo1033 Re:do "lilabaj" 10.08.05, 17:40
                >>>>>ot stało się to co miało się stać.Przeczytałem twój post rzeczywiście masz
                ostry język ale nie wszędzie można go stosować .Ja też się uniosłem bo mnie
                ponoisły nerwy ,pusciły wodze .Mam nauczkę i będę teraz uważał z ostrością
                wypowiedzi.Ponieważ jesteś niewiastą to ciebie przepraszam za zbyt ostre
                wypowiedzi do ciebie na innych też postach .Widzisz potrafię powiedzieć
                słowo "przepraszam "a ty powinnaś pogodzić się z "Wesołą ."a wówczas wszystko
                dobrze się ułoży na forum bo o to nam wszystkim chodzi.
                • Gość: l i l a b a j Re:do "lilabaj" IP: *.server.ntli.net 10.08.05, 18:06
                  przepraszasz dopiero wtedy, gdy ci o tym przypomnialam (?)-wierzyc w to chce
                  bynajmniej;
                  ostry jezyk jest wskazany wszedzie tam, gdzie to konieczne; wielokrotnie
                  chcialam znalezc "wspolny jezyk" z wesola, ale klikac o niczym nie mam i nie
                  sadze bym kiedykolwiek miala ochote; przepraszac ja? ha! dobre sobie...
                  wole czesac siersc tygrysowi bengalskiemu...

p.s. wszyscy jestesmy tylko i az ludzmi
    • 72pp Re: kultura na forum 10.08.05, 16:05
      Chyba trzeba będzie skasowac ten post , bo widzę że zamienia się on w kolejną
      wojnę , a tego chciałem uniknąć .
      Właśnie apelowałem o to żeby unikac takich słownych przepychanek .

Pozdr
      coraz bardziej załamany :((
      M
    • Gość: Duch Re: kultura na forum IP: 212.160.172.* 10.08.05, 17:18
      Pomysł dobry tylko z wykonaniem troche trudniej. Osobiście nie mam takiej
      władzy aby zakazać komuś wypowiedzi na forum ale z drugiej strony jak matka z
      ojcem nie nauczyła kogoś kultury i dobrego wychowania to ja tego nie zamierzam
      zmieniać. W końcu jak ktoś jest chamem i prostakiem to już tak zostanie.
      • Gość: peregryn Re: kultura na forum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.08.05, 18:00
        Wesoła i olo1033 oraz lilabaj w jednym z wątków spijali sobie z dziubków, a
        teraz mało się nie zagryzą. Jak lilabaj nie krytykowała poglądów wesołej i
        ola1033 na czasy przeszłe (jak to dobrze było za komuny)to wszystko było okey,
        mimo, że czytając wcześniejsze posty lilabaj można było się od razu
        zorientować, że jest niezrównoważona. No to się teraz doczekali.
        • Gość: wesoła Re: Peregryn IP: *.tronic.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 10.08.05, 23:41
          Zorientowałam się już dawno. I dlatego, że się zorientowałam to starałam się
          być względem niej ostrożna i raczej postępować ostrożnie i miło nawet
          trochę "na wyrost" niż się narazić na to co jest teraz. To, że dziewucha jest
          ordynarna, wulgarna i niezrównoważona to jeszcze nie powód żeby jej ustępować
          jak wrzodowi na tyłku. Na temat, o którym rozmawialiśmy z Olem ona nie ma nic
          do powiedzenia bo jest zbyt głupia, tak po prostu. Dobrze, że większość
          czytających tę przepychankę forumowiczów rozumie to co się dzieje. Inaczej
          gotowa wszystkich lżyć, poniewierać i rozstawiać po kątach. Można mieć inne
          poglądy, można się nie zgadzać z oceną najróżniejszych faktów, nawet
          najdrażliwszych ale wśród ludzi normalnych chamstwo musi być oceniane
          jednoznacznie. I nie ciesz się, dziś ja jutro może paść na Ciebie. Chwila w
          której narazisz się tej ( tu wstaw sobie najordynarniejsze określenie jakie
          znasz) jest nie do przewidzenia!
      • 72pp Re: kultura na forum 10.08.05, 22:12
        Internet internetem ale nawet tutaj powinny obowiązywać jakieś zasady .
        Jeśli zaczniemy podchodzić do wszystkiego z "dystansem" to kiepsko to widze.
        Nawet tutaj w internecie powinna obowiązywac stworzona kiedyś netykieta.
        Możecie mi wierzyć lub nie nie jestem jakimś zgredem który czepia się młodych
        którym odpowiada wolność słowa ale przyznam się że nie o taka wolność słowa
        chyba chodzi .
        Ale stykając się na Radomskich ulicach z wszechobecną "wolnością słowa",
        człowiek zaczyna szukać miejsca gdzie można normalnie , rozsądnie i w miarę
        kulturalnie wymienić poglądy .
        Taki już jestem może troszke staroświecki ale tak zostałem wychowany, za co
        jestem wdzięczny rodzicom.

Pozdr
        M
    • Gość: l i l a b a j OSWIADCZENIE IP: *.server.ntli.net 11.08.05, 01:49
      z uwagi na niski poziom moralno-emocjonalny pewnych uczestnikow forum, z dniem
      dzisiejszym lilabaj nieodwolalnie zaprzestaje swej aktywnosci na forum 'radom';
      cieplo pozdrawiam przy tym tych wszystkich, ktorzy mniej lub bardziej jawnie
      zgadzali i nadal zgadzaja sie ze mna w wielu sprawach, powodzenia im zyczac.
      lilabaj

Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka