habitus
22.10.05, 22:44
Zastanawiałam się, kto w Polsce jest potentatem wciskającym (za aprobatą władz
państwowych) kasy fiskalne wszystkim, nawet najskromniejszym, przedsiębiorcom.
I wiecie czego się dokopałam? Tą spółką jest Novitus - DAWNY OPTIMUS!!!
Obowiązkowe posiadanie kasy fiskalnej to dla ich producenta złoty interes.
Zaczynam rozumieć dlaczego Kluska musiał zapłacić astronomiczną kaucję i
dlaczego jego firma musiała upaść.
Tutaj panowie z rady nadzorczej:
www.novitus.pl/pl/firma/relacje/wladze-spolki
Firma właśnie wchodzi na parkiet...