Dodaj do ulubionych

Do All2 :)

05.12.05, 23:43
49 idzie pod młotek? ;)
Obserwuj wątek
    • all2 hę??? 06.12.05, 00:02
      tłumik zdejm, bo kiepsko słyszę... :)

      • all2 aaaa... 06.12.05, 00:04

        znaczy się, poszło :) Going, going, gone!
        • aand Re: aaaa... 06.12.05, 10:52
          all2 napisała:

          >
          > znaczy się, poszło :) Going, going, gone!


          Tak się mówi na angielskiej licytacji? :)
          • all2 Re: aaaa... 07.12.05, 02:29
            tak

            • kotwicz69 Re: aaaa... 07.12.05, 04:37
              Ar ju siur ;)???
              • all2 yep 07.12.05, 16:40
                tak było, kiedy sprzedawałam ostatniego Breughla. ale może czasy się zmieniły?
                • kotwicz69 Re: yep 07.12.05, 17:15
                  Eee tam, czasy tak szybko sie nie zmieniaja, ale jesli sie nie myle to
                  licytacja powinna brzmiec tak:
                  (price) once, (price) twice, sold!-czyli w wolnym tlumaczeniu:
                  po raz pierwszy, po raz drugi, sprzedane!

                  kotwicz
                  • all2 Re: yep 07.12.05, 18:52
                    tak też może być. to głównie zależy od prowadzącego licytację. wersja g-g-g jest nieco bardziej brytyjska, ale w Stanach też powszechna, szczególnie przy licytacjach dzieł sztuki, antyków i nieruchomości. a Lot 49 to przecież...
                    :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka