Gość: er IP: *.ds7.univ.gda.pl 26.05.06, 17:21 To jest ewidentne łamanie praw człowieka. Przejawy takiej totalitarnej dyktatury powinny być surowo karane. Organizacja Praw Człowieka musi się tym zająć !!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
frant3 Re: Białoruscy maturzyści jak Kopciuszki 26.05.06, 17:55 Zakazany owoc lepiej smakuje. Pewnie zorganizują sobie w kibelku jakąś wódeczkę. -- Frant - humor, satyra, krytka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zipy Re: Białoruscy maturzyści jak Kopciuszki IP: *.acn.waw.pl 26.05.06, 18:01 bardzo dobrze !!! jeszcze zdążą wypic swoje i tak połowa z nich bedzie alkoholikami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bruner Re: Białoruscy maturzyści jak Kopciuszki IP: *.att.com 26.05.06, 20:36 oczywiscie ze bardzo dobrze. ja mieszkam w USA i bale dla maturzystow koncza sie o polnocy, moj syn wlasnie w tym roku przez to przechodzil. Nikt sie nie wydziera ze kogos prawa sa lamane. pzdr. bruner Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yogi Re: USA prawie jak Białoruś IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.05.06, 22:02 Bo wiesz, Bruner, Stany to prawie takie samo policyjne państwo jak Białoruś (skoro mieszkasz tam, to na pewno wiesz). "Prawie" czyni taką różnicę, że przynajmniej masz poczucie wolności... Odpowiedz Link Zgłoś
d_arek_d Re: USA prawie jak Białoruś 27.05.06, 03:09 Gość portalu: yogi napisał(a): > Bo wiesz, Bruner, Stany to prawie takie samo policyjne państwo jak Białoruś > (skoro mieszkasz tam, to na pewno wiesz). "Prawie" czyni taką różnicę, że > przynajmniej masz poczucie wolności... Tak dokładnie jest... Wiem, bo -naście lat temu też miałem wątpliwą przyjemność przez to przechodzić. Otóż z całej imprezy prawie nic nie pozostało mi w pamięci. I wcale nie z powodu nadużywania środków wyskokowych. Nie można było wypić ani kropelki (zresztą nie można w ogóle do 21 roku życia - za to nie jest się zbyt małoletnim aby można było oddawać życie za kraj, bo to już czynić można od 18 roku życia;)). Pamiętam, że miałem butelkę wina musującego w samochodzie. Miałem zamiar wypić ją ze swoją ówczesną wybranką (prawdziwie cudnej piękności Polka) ukradkiem na jakimś parkingu po całej imprezie. Zamiar ten zrealizowałem z efektami specjalnymi ;). I to byłoby na tyle. Teraz, jak słucham wynurzeń i wspomnień znajomych, którzy mieli szczęście przeżyć tą ważną uroczystość w Polsce, zazdroszczę im. Bo o czym mam mówić? Grał zespół? Grał. Były limuzyny? Były. Nikt nie umiał tańczyć? Mhmmm. Reasumując: współczuję dzieciom Brunera. Ominie ich coś niecodziennego. Moje dzieci będą miały bal maturalny w Polsce. Co za tym idzie, będą w Polsce również zdawały maturę.... z religii? To może żeby nie było, że piszę tak bo mam pesymistyczne podejście do życia, napiszę o pozytywach mieszkania w Stanach.... Myślę, myślę, myślę... teoretycznie zarabia się lepiej, ale i wydaje się więcej, myślę, myślę, myślę... aha, jest łatwiejszy dostęp do broni (nie, nie chodzi mi o imię kobiece). Właśnie przerabiam swój Ruger Old Army tak, bym mógł strzelać tym nowoczesno-historycznym cackiem z bezdymnych nabojów scalonych z pirodeksem. W Polsce taka konfiguracja nie jest legalna. Piękna sprawa.... Hmmm, z powyższego wynika, że to jedyny powód, dla którego tu jestem ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PiSofil Re: USA prawie jak Białoruś IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.06, 20:18 Cała nadzieja w Giertychu, że zacznie okiełznywać tę Polską dzicz. W tym pijanym kraju, alkohol powinien być dozwolony od 21 lat. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: snow Re: USA prawie jak Białoruś IP: *.csk.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 27.05.06, 10:36 zgadza się zgadza... plastikowa demokracja na pokaz... zakaz goni zakaz... Odpowiedz Link Zgłoś
ampolion Re: USA prawie jak Białoruś 28.05.06, 20:55 Ktokolwiek mieszka w Ameryce wie, że takie zarządzenia nie pochodzą od "najwyższych władz" krajowych lecz od dyrekcji danej szkoły i od lokalnych lub co najwyżej stanowych instancji. A mieszkam tutaj od lat 40tu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Grzesiek Re: Białoruscy maturzyści jak Kopciuszki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.05.06, 22:28 USA to pod tym wzgledem wiocha i tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
galan12 mogą się zabawić na naszych meczach-pisuary zapros 26.05.06, 18:47 mogą się zabawić na naszych meczach-pisuary zaproszą na naszą I ligę to się nieźle rozerwią.Powodzenia i noża w plecy życzę Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pobre diablo Re: Białoruscy maturzyści jak Kopciuszki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.05.06, 21:26 Gość portalu: er napisał(a): > To jest ewidentne łamanie praw człowieka. Przejawy takiej totalitarnej > dyktatury powinny być surowo karane. Organizacja Praw Człowieka musi się tym > zająć !!! No, niby to jest łamanie praw,ale za to jaki jest porządek. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yaco Ale wiocha !!! IP: *.localdomain / *.walbrzych.dialog.net.pl 26.05.06, 21:38 Mają tak przez naczelnego wiochmena lukaszenke !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Toni Re: Białoruscy maturzyści jak Kopciuszki IP: *.167.216.81.static.h.siw.siwnet.net 26.05.06, 22:15 "Dzięki temu na ulicach miast prawie nie widać pijanych maturzystów. Maturzyści nie będą więc mogli pić żadnego alkoholu ani bawić się w barach i restauracjach." Okropieństwo, co za strata dla kultury Ukrainy, Europy, calej planety Ziemia ! Treźwy maturzysta ! Oj ten Lukaszenko, znowu narozrabiał. Odpowiedz Link Zgłoś
krawat23 Re: Białoruscy maturzyści jak Kopciuszki 27.05.06, 00:17 I tutaj Łukaszenko wyprzedził naszych posłów z PIS i LPR. Odpowiedz Link Zgłoś
neiden obywatele w polsce jak kopciuszki 27.05.06, 01:45 nasi "demokracj" w polsce zauwzyli ze w bialorusi rzad gwalcil prawa czlowieka.a co jest w polsce ?pezyjechal papierz do polski i blyskawicznie wprowadzono prochibicje.oczywiscie to tylko dla pospulstwa,bo sejm-ktory bardzo ciezko pracuje ma wdalszym ciagu dostep do alkoholi.ciekawe jest ze szybko zauwaza sie bledy sasiada natomiast swoich sie nie widzi.w obu przypadkach bialorusi i polski rzady uwazaja pospulstwo za "kopciuszkow" Odpowiedz Link Zgłoś
dagmaranowicka Re: obywatele w polsce jak kopciuszki 28.05.06, 11:49 a ty mature masz? z ortografii to nie wynika. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ciocia Ada do "dagmaranowicka" IP: *.abhsia.telus.net 28.05.06, 22:27 Nie matura lecz chęć szczera .... Dagmara, jeszcze nie jesteś teściową a już jesteś up.....wa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stary_maturzysta Re: obywatele w polsce jak kopciuszki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.06, 20:25 Czytając twój post, sądzę, że matury nie pisałeś i nigdy nie będziesz pisał, bo byłaby to całkowita kompromitacja polskiego szkolnictwa. Odpowiedz Link Zgłoś
neiden do maturzysty-starego 28.05.06, 23:53 wydaje mi sie ze matura to nie wszystko.na liscie bezrobotnych w polsce jest masa ludzi z "matura" pozatym nie mialem okazji zdobywac w polsce matury. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: happy Re: Białoruscy maturzyści jak Kopciuszki IP: *.man.czest.pl 27.05.06, 06:59 Uczyc sie, do cholery, a nie balowac :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomek Re: Białoruscy maturzyści jak Kopciuszki IP: 195.116.1.* 27.05.06, 14:18 Lamaniem praw czlowieka prosze Pana to jest prohibicja alkoholowa z powodu przyjazdu kogos kto dla mnie jest zwyklym starcem... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: paież Re: Białoruscy maturzyści jak Kopciuszki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.05.06, 15:50 Tomku masz absolutna racje, bo niby dlaczego wczoraj niemogłem kupic (legalnie) alkoholu. To jest prawdziwy reżim, że spowodu jakiegoś starca który nawet po polsku niemoówi ja alkoholu niemoge w sklepie dostatac. Odpowiedz Link Zgłoś
dagmaranowicka Re: Białoruscy maturzyści jak Kopciuszki 28.05.06, 11:50 zwykly starzec to siedzi w domu i odbiera enmeryturke tak jak miliony innych takich samych starcow. niezywkly stazec jest papiezem, jedynym na swiecie. Odpowiedz Link Zgłoś
terence Re: Białoruscy maturzyści jak Kopciuszki 27.05.06, 19:06 ale bezsens! niech dyktator przesadza tak dalej, w końcu ludzie będą mieli go dość i się sami zbuntują... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zzz Re: Białoruscy maturzyści jak Kopciuszki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.05.06, 19:52 W niektorych polskich szkolach ks-dyrektor chcial studniowke do 12 ograniczyc...chcial... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pp Re: Białoruscy maturzyści jak Kopciuszki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.05.06, 20:06 brawo łukaszenka ten to by u nas porzadek od razu zrobił da da ot haroszyj czeławiek u nas chlanie nikogo nie dziwi taki zwyczaj jak sie nie shleje nie pozyga a za kilka lat nie porucha to impreza nieudana ot polska młodziez Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kiki Re: Białoruscy maturzyści jak Kopciuszki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.06, 00:50 Szkoda biedaczków, szczególnie, że nie widać ich pijanych na ulicach. U nas za to pełna demokracja - juz w podstawówkach piją na umór, w bliskim mi gimnazjum dyrekcja walczy by pijący uczniowie mieli dobre oceny zachopwania - naganny to dla nauczyciela który nie rozumie pijących sfrustrowanych nastolatków!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pb Re: Białoruscy maturzyści jak Kopciuszki IP: *.nyc.res.rr.com 28.05.06, 02:22 To samo juz niedlugo czeka nas:( Kaczory i ROman juz tego dopilnuja:( Ciesze sie ze ja juz ten bal mam za swoja i impreze tez:D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maria Re: Białoruscy maturzyści jak polscy bezrobotni ? IP: *.z064220066.okc-ok.dsl.cnc.net 28.05.06, 03:45 Kopciuszków nie brakuje na świecie . Tam są maturzyści, a w Polsce bezrobotni na balach ? Kto wyprodukował 3 mln polskich bezrobotnych ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ykola Do północy plus prohibicja IP: *.net.pl / *.realestate.net.pl 28.05.06, 08:11 Żadna nowina. U nas tak wyglądają Juwenalia od paru lat... A to wszystko "dzięki" umiłowanemu przez studentów prezydentowi miasta Częstochowy... Odpowiedz Link Zgłoś
olex5 Poziom umyslowy tez byl kiedys wyzszy 28.05.06, 13:31 za moich czasow w PRL bylo podobnie i wyszlo to wszystkim tylko na dobre. Tamtejsza mlodziez nie byla tak zapijaczona,oglupiona i nabuzowana narkotykami jak jest dzis.Poziom umyslowy tez byl wyzszy i szkoly prezentowaly soba generalnie wyzszy poziom nauczania. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ykola Re: Poziom umyslowy tez byl kiedys wyzszy IP: *.net.pl / *.realestate.net.pl 28.05.06, 22:21 olex5 lubimy generalizować i uogólniać, prawda?? A szkoda. Idę się narkotyzować, pijaczyć i ogłupiać, bo rzeczywiście nie mam nic lepszego do roboty. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jc Re: Białoruscy maturzyści jak Kopciuszki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.06, 07:55 i bardzo dobrze !! Demokracja w wydaniu polskim to krok do anarchii,zezwierzęcenia !! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: malag Ludzie obudzcie się!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.06, 12:21 Ludzie obudzcie się!! porównujecie kraj gdzie po chamsku fałszuje się wybory, gdzie najlepsi z młodego pokolenia są bici i zamykani w więzieniach, gdzie nawet za hasło "Niech Żyje Białoruś" idzie się do więzienia z USA? Zanim zaczniecie się wypowiadać, poczytajcie sobie jak można wyrażać swoje poglądy na białorusi i jaką cene się za to płaci: www.wolnabialorus.org/akcje/06052701.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: matura 69 Re: Białoruscy maturzyści jak Kopciuszki IP: *.zeto.opole.pl / *.zeto.opole.pl 29.05.06, 13:48 Bardzo dobrze, przynajmniej tam nie bedzie żadnych rozrób.Jak będa się chcieli bawic to moga w innym dniu ,wszystko przed nimi.U nas też kiedys było tylko do północy i młodym ludziom to wystarczyło,poza tym biała bluzka, spódniczka i wszyscy byli zadowoleni.A dzisiaj ubieraja sie jak na wesele, balangi w drogivch restauracjach,burdy, pijaństwo.I po co?Popieram władze białorusi w tymw wzgledzie jak najbardziej.Gdyby w Polsce władza była stanowcza to może wszystkim by sie lepiej zyło. Odpowiedz Link Zgłoś