Dodaj do ulubionych

Białoruscy maturzyści jak Kopciuszki

IP: *.ds7.univ.gda.pl 26.05.06, 17:21
To jest ewidentne łamanie praw człowieka. Przejawy takiej totalitarnej
dyktatury powinny być surowo karane. Organizacja Praw Człowieka musi się tym
zająć !!!
Obserwuj wątek
    • frant3 Re: Białoruscy maturzyści jak Kopciuszki 26.05.06, 17:55
      Zakazany owoc lepiej smakuje. Pewnie zorganizują sobie w kibelku jakąś wódeczkę.

      --
      Frant - humor, satyra, krytka
      • Gość: zipy Re: Białoruscy maturzyści jak Kopciuszki IP: *.acn.waw.pl 26.05.06, 18:01
        bardzo dobrze !!! jeszcze zdążą wypic swoje i tak połowa z nich bedzie alkoholikami.
        • Gość: bruner Re: Białoruscy maturzyści jak Kopciuszki IP: *.att.com 26.05.06, 20:36
          oczywiscie ze bardzo dobrze.
          ja mieszkam w USA i bale dla maturzystow koncza sie o polnocy, moj syn wlasnie
          w tym roku przez to przechodzil.

          Nikt sie nie wydziera ze kogos prawa sa lamane.

          pzdr. bruner
          • Gość: yogi Re: USA prawie jak Białoruś IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.05.06, 22:02
            Bo wiesz, Bruner, Stany to prawie takie samo policyjne państwo jak Białoruś
            (skoro mieszkasz tam, to na pewno wiesz). "Prawie" czyni taką różnicę, że
            przynajmniej masz poczucie wolności...
            • d_arek_d Re: USA prawie jak Białoruś 27.05.06, 03:09
              Gość portalu: yogi napisał(a):

              > Bo wiesz, Bruner, Stany to prawie takie samo policyjne państwo jak Białoruś
              > (skoro mieszkasz tam, to na pewno wiesz). "Prawie" czyni taką różnicę, że
              > przynajmniej masz poczucie wolności...

              Tak dokładnie jest... Wiem, bo -naście lat temu też miałem wątpliwą przyjemność
              przez to przechodzić. Otóż z całej imprezy prawie nic nie pozostało mi w
              pamięci. I wcale nie z powodu nadużywania środków wyskokowych. Nie można było
              wypić ani kropelki (zresztą nie można w ogóle do 21 roku życia - za to nie jest
              się zbyt małoletnim aby można było oddawać życie za kraj, bo to już czynić
              można od 18 roku życia;)). Pamiętam, że miałem butelkę wina musującego w
              samochodzie. Miałem zamiar wypić ją ze swoją ówczesną wybranką (prawdziwie
              cudnej piękności Polka) ukradkiem na jakimś parkingu po całej imprezie. Zamiar
              ten zrealizowałem z efektami specjalnymi ;). I to byłoby na tyle. Teraz, jak
              słucham wynurzeń i wspomnień znajomych, którzy mieli szczęście przeżyć tą ważną
              uroczystość w Polsce, zazdroszczę im. Bo o czym mam mówić? Grał zespół? Grał.
              Były limuzyny? Były. Nikt nie umiał tańczyć? Mhmmm.

              Reasumując: współczuję dzieciom Brunera. Ominie ich coś niecodziennego. Moje
              dzieci będą miały bal maturalny w Polsce. Co za tym idzie, będą w Polsce
              również zdawały maturę.... z religii?

              To może żeby nie było, że piszę tak bo mam pesymistyczne podejście do życia,
              napiszę o pozytywach mieszkania w Stanach.... Myślę, myślę, myślę...
              teoretycznie zarabia się lepiej, ale i wydaje się więcej, myślę, myślę,
              myślę... aha, jest łatwiejszy dostęp do broni (nie, nie chodzi mi o imię
              kobiece). Właśnie przerabiam swój Ruger Old Army tak, bym mógł strzelać tym
              nowoczesno-historycznym cackiem z bezdymnych nabojów scalonych z pirodeksem. W
              Polsce taka konfiguracja nie jest legalna. Piękna sprawa.... Hmmm, z powyższego
              wynika, że to jedyny powód, dla którego tu jestem ;)
              • Gość: PiSofil Re: USA prawie jak Białoruś IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.06, 20:18
                Cała nadzieja w Giertychu, że zacznie okiełznywać tę Polską dzicz. W tym
                pijanym kraju, alkohol powinien być dozwolony od 21 lat.
            • Gość: snow Re: USA prawie jak Białoruś IP: *.csk.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 27.05.06, 10:36
              zgadza się zgadza... plastikowa demokracja na pokaz... zakaz goni zakaz...
            • ampolion Re: USA prawie jak Białoruś 28.05.06, 20:55
              Ktokolwiek mieszka w Ameryce wie, że takie zarządzenia nie pochodzą
              od "najwyższych władz" krajowych lecz od dyrekcji danej szkoły i od lokalnych
              lub co najwyżej stanowych instancji.
              A mieszkam tutaj od lat 40tu.
          • Gość: Grzesiek Re: Białoruscy maturzyści jak Kopciuszki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.05.06, 22:28
            USA to pod tym wzgledem wiocha i tyle.
    • galan12 mogą się zabawić na naszych meczach-pisuary zapros 26.05.06, 18:47
      mogą się zabawić na naszych meczach-pisuary zaproszą na naszą I ligę to się
      nieźle rozerwią.Powodzenia i noża w plecy życzę
    • galan12 nasze biedactwa do 11.07 nawet nie wiedzą czy zda 26.05.06, 18:49
    • galan12 jak to, b-16 nie nawiedził i też nie wolno wypić?? 26.05.06, 18:51
    • Gość: pobre diablo Re: Białoruscy maturzyści jak Kopciuszki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.05.06, 21:26
      Gość portalu: er napisał(a):

      > To jest ewidentne łamanie praw człowieka. Przejawy takiej totalitarnej
      > dyktatury powinny być surowo karane. Organizacja Praw Człowieka musi się tym
      > zająć !!!
      No, niby to jest łamanie praw,ale za to jaki jest porządek.
    • Gość: yaco Ale wiocha !!! IP: *.localdomain / *.walbrzych.dialog.net.pl 26.05.06, 21:38
      Mają tak przez naczelnego wiochmena lukaszenke !!!
    • Gość: Toni Re: Białoruscy maturzyści jak Kopciuszki IP: *.167.216.81.static.h.siw.siwnet.net 26.05.06, 22:15
      "Dzięki temu na ulicach miast prawie nie widać pijanych maturzystów.
      Maturzyści nie będą więc mogli pić żadnego alkoholu ani bawić się w barach i
      restauracjach."

      Okropieństwo, co za strata dla kultury Ukrainy, Europy, calej planety Ziemia !
      Treźwy maturzysta ! Oj ten Lukaszenko, znowu narozrabiał.
    • krawat23 Re: Białoruscy maturzyści jak Kopciuszki 27.05.06, 00:17
      I tutaj Łukaszenko wyprzedził naszych posłów z PIS i LPR.
      • neiden obywatele w polsce jak kopciuszki 27.05.06, 01:45
        nasi "demokracj" w polsce zauwzyli ze w bialorusi rzad gwalcil prawa
        czlowieka.a co jest w polsce ?pezyjechal papierz do polski i blyskawicznie
        wprowadzono prochibicje.oczywiscie to tylko dla pospulstwa,bo sejm-ktory bardzo
        ciezko pracuje ma wdalszym ciagu dostep do alkoholi.ciekawe jest ze szybko
        zauwaza sie bledy sasiada natomiast swoich sie nie widzi.w obu przypadkach
        bialorusi i polski rzady uwazaja pospulstwo za "kopciuszkow"
        • dagmaranowicka Re: obywatele w polsce jak kopciuszki 28.05.06, 11:49
          a ty mature masz? z ortografii to nie wynika.
          • Gość: ciocia Ada do "dagmaranowicka" IP: *.abhsia.telus.net 28.05.06, 22:27

            Nie matura lecz chęć szczera ....

            Dagmara, jeszcze nie jesteś teściową a już jesteś up.....wa
        • Gość: stary_maturzysta Re: obywatele w polsce jak kopciuszki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.06, 20:25
          Czytając twój post, sądzę, że matury nie pisałeś i nigdy nie będziesz pisał, bo
          byłaby to całkowita kompromitacja polskiego szkolnictwa.
          • neiden do maturzysty-starego 28.05.06, 23:53
            wydaje mi sie ze matura to nie wszystko.na liscie bezrobotnych w polsce jest
            masa ludzi z "matura" pozatym nie mialem okazji zdobywac w polsce matury.
    • Gość: happy Re: Białoruscy maturzyści jak Kopciuszki IP: *.man.czest.pl 27.05.06, 06:59
      Uczyc sie, do cholery, a nie balowac :-)))
    • Gość: q U nas powinno być tak samo ! IP: 82.177.244.* 27.05.06, 14:15
      j.w.
    • Gość: Tomek Re: Białoruscy maturzyści jak Kopciuszki IP: 195.116.1.* 27.05.06, 14:18
      Lamaniem praw czlowieka prosze Pana to jest prohibicja alkoholowa z powodu
      przyjazdu kogos kto dla mnie jest zwyklym starcem...
      • Gość: paież Re: Białoruscy maturzyści jak Kopciuszki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.05.06, 15:50
        Tomku masz absolutna racje, bo niby dlaczego wczoraj niemogłem kupic (legalnie)
        alkoholu. To jest prawdziwy reżim, że spowodu jakiegoś starca który nawet po
        polsku niemoówi ja alkoholu niemoge w sklepie dostatac.
      • dagmaranowicka Re: Białoruscy maturzyści jak Kopciuszki 28.05.06, 11:50
        zwykly starzec to siedzi w domu i odbiera enmeryturke tak jak miliony innych
        takich samych starcow. niezywkly stazec jest papiezem, jedynym na swiecie.
    • terence Re: Białoruscy maturzyści jak Kopciuszki 27.05.06, 19:06
      ale bezsens! niech dyktator przesadza tak dalej, w końcu ludzie będą mieli go
      dość i się sami zbuntują...
      • Gość: zzz Re: Białoruscy maturzyści jak Kopciuszki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.05.06, 19:52
        W niektorych polskich szkolach ks-dyrektor chcial studniowke do 12
        ograniczyc...chcial...
    • Gość: pp Re: Białoruscy maturzyści jak Kopciuszki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.05.06, 20:06
      brawo łukaszenka ten to by u nas porzadek od razu zrobił da da ot haroszyj
      czeławiek u nas chlanie nikogo nie dziwi taki zwyczaj jak sie nie shleje nie
      pozyga a za kilka lat nie porucha to impreza nieudana ot polska młodziez
      • Gość: kiki Re: Białoruscy maturzyści jak Kopciuszki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.06, 00:50
        Szkoda biedaczków, szczególnie, że nie widać ich pijanych na ulicach. U nas za
        to pełna demokracja - juz w podstawówkach piją na umór, w bliskim mi gimnazjum
        dyrekcja walczy by pijący uczniowie mieli dobre oceny zachopwania - naganny to
        dla nauczyciela który nie rozumie pijących sfrustrowanych nastolatków!!
    • Gość: pb Re: Białoruscy maturzyści jak Kopciuszki IP: *.nyc.res.rr.com 28.05.06, 02:22
      To samo juz niedlugo czeka nas:( Kaczory i ROman juz tego dopilnuja:( Ciesze
      sie ze ja juz ten bal mam za swoja i impreze tez:D
    • Gość: maria Re: Białoruscy maturzyści jak polscy bezrobotni ? IP: *.z064220066.okc-ok.dsl.cnc.net 28.05.06, 03:45
      Kopciuszków nie brakuje na świecie . Tam są maturzyści, a w Polsce bezrobotni
      na balach ? Kto wyprodukował 3 mln polskich bezrobotnych ?
      • Gość: Ykola Do północy plus prohibicja IP: *.net.pl / *.realestate.net.pl 28.05.06, 08:11
        Żadna nowina. U nas tak wyglądają Juwenalia od paru lat... A to
        wszystko "dzięki" umiłowanemu przez studentów prezydentowi miasta Częstochowy...
    • olex5 Poziom umyslowy tez byl kiedys wyzszy 28.05.06, 13:31
      za moich czasow w PRL bylo podobnie i wyszlo to wszystkim tylko na dobre.
      Tamtejsza mlodziez nie byla tak zapijaczona,oglupiona i nabuzowana narkotykami
      jak jest dzis.Poziom umyslowy tez byl wyzszy i szkoly prezentowaly soba
      generalnie wyzszy poziom nauczania.
      • Gość: Ykola Re: Poziom umyslowy tez byl kiedys wyzszy IP: *.net.pl / *.realestate.net.pl 28.05.06, 22:21
        olex5 lubimy generalizować i uogólniać, prawda?? A szkoda.
        Idę się narkotyzować, pijaczyć i ogłupiać, bo rzeczywiście nie mam nic lepszego
        do roboty.
    • Gość: jc Re: Białoruscy maturzyści jak Kopciuszki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.06, 07:55
      i bardzo dobrze !!
      Demokracja w wydaniu polskim to krok do anarchii,zezwierzęcenia !!
    • Gość: malag Ludzie obudzcie się!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.06, 12:21
      Ludzie obudzcie się!! porównujecie kraj gdzie po chamsku fałszuje się wybory,
      gdzie najlepsi z młodego pokolenia są bici i zamykani w więzieniach, gdzie nawet
      za hasło "Niech Żyje Białoruś" idzie się do więzienia z USA?

      Zanim zaczniecie się wypowiadać, poczytajcie sobie jak można wyrażać swoje
      poglądy na białorusi i jaką cene się za to płaci:
      www.wolnabialorus.org/akcje/06052701.html
    • Gość: matura 69 Re: Białoruscy maturzyści jak Kopciuszki IP: *.zeto.opole.pl / *.zeto.opole.pl 29.05.06, 13:48
      Bardzo dobrze, przynajmniej tam nie bedzie żadnych rozrób.Jak będa się chcieli
      bawic to moga w innym dniu ,wszystko przed nimi.U nas też kiedys było tylko do
      północy i młodym ludziom to wystarczyło,poza tym biała bluzka, spódniczka i
      wszyscy byli zadowoleni.A dzisiaj ubieraja sie jak na wesele, balangi w drogivch
      restauracjach,burdy, pijaństwo.I po co?Popieram władze białorusi w tymw
      wzgledzie jak najbardziej.Gdyby w Polsce władza była stanowcza to może wszystkim
      by sie lepiej zyło.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka