Gość: Zientek
IP: *.chello.pl
27.06.07, 11:37
Buszujonc po necie, znalazlem wypasionom strone z rednerem z gry wiedzmin, nie
mogem sie juz doczekac.
tylko jakos nieszczesliwie rozbraja mnie wiedzmin na koncu, jak z piensci
powala ghula
www.forum.v10.pl/the,witcher,wiedzmin,t1944.html