Forum   informacjom

informacjom

(408 wyników)
 • [b]"Człowiek jest jedynym stworzeniem które konsumuje bez wytwarzania. Nie daje mleka, nie składa jaj, jest za słaby by ciągnąć pług, nie może biec na tyle szybko by złapać królika. Ale pomimo to jest panem wszystkich zwierząt." - George Orwell[/b]
 • Czekam na głupka forumowego który oznajmi że wziął kredyt w getinie i jest zadowolony.
 • Witam, mam takie pytanie. A mianowicie, czy firma, która otrzymała dofinansowanie, lub tylko podpisała umowę, ma obowiązek informowania o tym fakcie na swojej stronie WWW, czy to tylko przywilej? Dzieki.
 • Przymierzam się do założenia działalności gospodarczej. Mam pytanie do forumowiczów. Gdzie dowiedzieć się jakie muszę prowadzić ewidencje jak rozliczać się z USem i ZUSem? Pani w US nie chciała nic powiedzieć twierdząc, że ona to nie wie. Podejrzewam, że jak przyjdzie na kontrolę to nagle będzie wiedziała wszystko i właśnie takich nieprzyjemności wolałbym uniknąć. Pomóżcie! Dzięki!
 • Witam, Co myślicie o pomyśle zamieszczania na forum w odrębnym wątku info o aktualnych nowych konkursach i dotacjach? Czy chętni bylibyście dzielić się z konkurencją takimi informacjami :)? Sprawa wydaje mi się z socjologicznego punktu widzenia bardzo pożądana, ale z biznesowego - wręcz głupia ;-) to jak drodzy forumowicze?
 • Witam,czy zgłaszajac się na 7 miesięczne szkolenie z zakresu pozyskiwania funduszy UE,firma ma prawo wymagać ode mnie przed podpisaniem umowy(gdyż taką formę przyjęli)kopii umowy o pracę??przecież umowa o pracę zawiera m.in. informacje o wysokości wynagrodzenia,a takie informacje są objęte ochroną danych osobowych?Nawiasem mówiąc,nie jest to dla mnie jakiś większy problem,ale chciałam skonsultowac tę sprawę-ot tak dla własnych wiadomości.Dziękuję z góry.
 • Witam, Powinieniem był chyba tę informację zawrzeć tutaj jako post nr 1, ale lepiej późno niż wcale. A zatem gdzie można znaleźć info o funduszach... informacje generalne: www.funduszestrukturalne.gov.pl 1) fundusze dla przedsiębiorców www.parp.gov.pl/ www.konkurencyjnosc.gov.pl www.funduszephare.pl/ www.gazetaprawna.pl/ - dobre porady (w wersji gazetowej tylko :) 2) dla organizacji pozarządowych: www.ngo.pl www.efs.gov.pl
 • Gdzie mogę znaleźć jakieś informacje na temat KPiR?? Szukałam na googlach i znalazło się parę stronek ,ale może ktoś zna jakieś inne fajne, interesują mnie najbardziej informacje praktyczne, bo to co teraz robi mi księgowy mam zamiar robić sama. I jeszcze na początek mam jedno konkretne pytanie: po co się robi remanent na konic roku, wiem że taki obowiązek wynika z ustawy, ale czy wykorzystuje się go do czegoś jeszcze, jakichś sprawozdań?? Dziękuję za odpowiedzi.
 • Czy aplikując o dotację z programu PROW 2007-2013 (chciałabym rozpocząć działalność agroturystyczną) muszę mieć już założoną firmę?czy mogę starać się o pieniądze będąc osobą fizyczną,bez rozpoczętej jak na razie działalności gospodarczej?bardzo proszę o informacje jakie jeszcze warunki muszę spełniać,aby móc startować do tego programu?
 • Witam, przymierzam się do realizacji projektu inwestycyjnego z zakresu ochrony środowiska w związku z czym zastanawiam się nad zaangażowaniem firmy doradczej. Polecono mi Eurobiuro. Czym mozecie się Państwo podzielić wiedzą na temat tej firmy - bardzo by mi sie te informacje przydały. Informacje proszę przesyłac na maila. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 • Mam nietypowy problem. Niestety, mam brata który bardzo namieszał w swoim zyciu, ma długi w bankach i urzędach na ok 200-300 tys zł (dokładnych danych brak), od osób prywatnych nie wspomnę, oszukał prawie każdego łącznie ze mną. Nie mówię o przypadkowym powinięciu nogi w biznesie, tylko o życiu na wyrost, hulankach, narkotykach itede, jak również wyciąganiu od ludzi po kilka tysięcy zł "na chwilkę" - a potem zmiana numeru tel i przeprowadzka żeby wierzyciele nie znaleźli. Nawet najlepszych p...
 • Oczywiscie pierd* lichwiarze nie ponosza zadnej odpowiedzialnosci. W kazdej takiej sytuacji pokrzywdzony powinien dostac odszkodowanie. A tak to najpierw bank ma w d* klienta, ruszy sie dopiero gdy ma czarno na bialym, a i to nie zawsze. BIK jest potrzebny, ale powinna byc rownowaga sil. Na razie to lichwiarze sa na pozycji silniejszego. Oczywiscie swinie przy korycie nic z tym nie robia.
 • Skąd brać najświeższe informacje na temat spółek notowanych na GPW, chodzi mi o informacje wpływające na kurs akcji. Wielkie wdzięki.
 • A ja sie zaloze, ze owe swietlane inwestycje Biotonu sa po prostu ulepszona wersja mechanizmu, ktory do tej pory nazywal sie Nihonswi. Ale naiwnych nie brakuje ...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?