Dodaj do ulubionych

Lot Stacha

13.04.09, 07:03
www.youtube.com/watch?v=pO9jftlpdBA
Obserwuj wątek
    • modliszka61 Re: Lot Stacha 13.04.09, 11:46
      A co pani Lira NATO ?
      Przybierze barwy pani Myszki?
      A może coś o połówkach jabłka zaintonuje?
      • kanuk Re: Lot Stacha 14.04.09, 06:29
        Pani Lira? Nawet nie zauwazy ;-)
        • brezly Rejs Henia 14.04.09, 08:48
          miasta.gazeta.pl/szczecin/1,34959,6490469,Rozmowa_z_zeglarzem__co_sie_Putinowi_postawil.html
        • modliszka61 Re: Lot Stacha 14.04.09, 17:59
          kanuk napisał:
          > Pani Lira? Nawet nie zauwazy ;-)

          Bez wątpienia-zauważy.Na kobietach trzeba się znać,Kanuku. ;-}]
          • kanuk Re: Lot Stacha 14.04.09, 18:19
            tosz ja siem krygowauem ;-))
            • modliszka61 Re: Krygowanie Kanuka 14.04.09, 18:34
              Nie znaleziono.
              ;-{[
              • immanuela Re: Krygowanie Kanuka 14.04.09, 18:43
                Google nie wskazują!?! :-o
                • kanuk Re: Krygowanie Kanuka 14.04.09, 19:48
                  Kriegs Marynie ;-)
                  • immanuela Re: Krygowanie Kanuka 14.04.09, 19:54
                    Kanuku, prosz mię zademonstrować fotograficznie jak się krygujesz! To musi być
                    fascynujące! :-)))
                    • modliszka61 Re: Krygowanie Kanuka 14.04.09, 23:15
                      Google nie wskazują,You Tube tym bardziej.
                      Zlokalizowano krygowanie Kanuka na Naszej-Klasie.Rozpoznany po zniewalającej
                      skłonności.

                      img148.imageshack.us/img148/5624/14damade6.jpg

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka