kanuk 13.04.09, 07:03 www.youtube.com/watch?v=pO9jftlpdBA Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
modliszka61 Re: Lot Stacha 13.04.09, 11:46 A co pani Lira NATO ? Przybierze barwy pani Myszki? A może coś o połówkach jabłka zaintonuje? Odpowiedz Link Zgłoś
brezly Rejs Henia 14.04.09, 08:48 miasta.gazeta.pl/szczecin/1,34959,6490469,Rozmowa_z_zeglarzem__co_sie_Putinowi_postawil.html Odpowiedz Link Zgłoś
modliszka61 Re: Lot Stacha 14.04.09, 17:59 kanuk napisał: > Pani Lira? Nawet nie zauwazy ;-) Bez wątpienia-zauważy.Na kobietach trzeba się znać,Kanuku. ;-}] Odpowiedz Link Zgłoś
immanuela Re: Krygowanie Kanuka 14.04.09, 19:54 Kanuku, prosz mię zademonstrować fotograficznie jak się krygujesz! To musi być fascynujące! :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
modliszka61 Re: Krygowanie Kanuka 14.04.09, 23:15 Google nie wskazują,You Tube tym bardziej. Zlokalizowano krygowanie Kanuka na Naszej-Klasie.Rozpoznany po zniewalającej skłonności. img148.imageshack.us/img148/5624/14damade6.jpg Odpowiedz Link Zgłoś