muszka_dodomu
01.06.12, 22:11
Szukam ekipy remontowej pod warszawa. Chcialam polozyc flizeline i dwukrotnie pomalowac + wykonczenie.
Panowie miejscowi wyliczyli malowanie 2 razy - 14 zl za metr, flizelina 14 zl za m przyszpachlowanie pekniec 16 zl za m. POliczylam, ze za 3 pokoje ktore mam do remontu za sama robocizne zaplacilabym 9 tys zl. Do remontu mam jeszcze duzo, duzo wiecej, ale
Przewidywalam na ten cel polowe kwoty, ale nie 9 tys. Czy to jest normalny cennik, czy z ksiezyca?