Dodaj do ulubionych

zagospodarowanie ogrodu

22.11.13, 19:07
Jesteśmy z mężem w posiadaniu projektu zazielenienia naszej działki. Dostaliśmy również namiary od projektanta na firmy wykonawcze. Niestety jak się okazało nie cieszy się ona w gronie naszych znajomych pochlebną opinią. Stąd moja prośba - czy znacie może jakąś profesjonalną firmę z Wrocławia lub okolic zajmującą się zakładaniem ogrodów (powierzchni ok 800 m^2)?
Czy możecie coś powiedzieć o pracy firm "Pracownia pod szafranem", Polski ogród i Ogrody-Wrocław?
Obserwuj wątek
    • Gość: Anna Re: zagospodarowanie ogrodu IP: 194.251.119.* 09.01.14, 12:14
      Witam!
      Nie słyszałam niestety o dwóch pierwszych wymienionych przez ciebie firmach. Miałam za to niestety możliwość współpracy z firmą Ogrody-Wrocław. Nawiązując kontakt z firma usłyszeliśmy od właścicielki zapewnienia o profesjonalizmie, swoich pracowników określiła mianem fachowców tymczasem odnieśliśmy wrażenie, że nikt z pracowników wykonujących w naszym ogrodzie prace nie miał stosownego przeszkolenia. Odnieśliśmy wrażenie, że realizowane prace były wykonywane eksperymentalnie. Duże trudności we współpracy sprawiały również kwestie decyzyjne - komunikatywność i szybkość podejmowanych decyzji nie były atutami tej firmy. Dużym minusem firmy jest również bylejakość – wiele rzeczy musieliśmy sami z mężem poprawiać. Nie polecam.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka