28.11.04, 16:51
witam, chciałem się zapytać, czy ktoś z Was miał do czynienia z piecykiem
gazowym junkersa euroline ? nowy model, ale czy jest wart polecenia ? miał
ktoś z nim jakieś doświadczenia ?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka