Dodaj do ulubionych

Potrazebny malarz- Warszawa

IP: *.aster.pl / *.aster.pl 09.12.04, 18:57
Mieszkanie 56 m2 do pomalowania oraz zrobienie obniżonego sufitu w łazience
i kuchni.
Możecie kogoś polecić?
Obserwuj wątek
    • Gość: irenka Re: Potrazebny malarz- Warszawa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.04, 19:35
      www.malarz.republika.pl/
      • Gość: dudek Re: Potrazebny malarz- Warszawa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.04, 20:24
        Od kiedy malarze robią instalację elektryczną????
        • rybitwa_konrad Re: Potrazebny malarz- Warszawa 09.12.04, 20:37
          Moze od kad rynek jest taki jaki jest i trza byc elastycznym zeby sie
          utrzymac ;)
          A moze to jest elektryk ktory umie malowac, bo w koncu co to za sztuka
          pomalowac, no chyba ze ma sie dwie lewe rece ;)
          Albo to jest firma ktora zatrudnia malarzy i elektrykow ;)
          Pozdrawiam
        • Gość: remonty Re: Potrazebny malarz- Warszawa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.04, 10:04
          w mjej firmie malarz maluje a elektryk zajmuje się instalacja nie rozumiem co
          cie tak dziwi. firma remontowa zatrudnia róznych fachowców
    • Gość: Jarek Re: Potrazebny malarz- Warszawa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.12.04, 01:06
      Ewo polecam siebie. Napisz do mnie na e-mail wiejar@poczta.fm Robie w remontach
      prawie wszystko , jestem tak zwany złota rączka. Mysle że się dogadamy.
      Pozdrawiam i czekam na wiadomość.
    • bozka11 Re: Potrazebny malarz- Warszawa 13.12.04, 10:25
      Jeśli jeszcze nie znalazłaś malarz to zadzwoń na numer 0-605956141. W tej
      ekipie jest malarz, elektryk, glazurnik i sufity podwieszane też robią.
      Wypróbowałam i moge polecić.
    • Gość: paweł Re: Potrazebny malarz- Warszawa IP: *.radom.pl 15.12.04, 15:40
      Witam śmiało moge polecic mojego ojca ktory zajmuje sie tego typu remontami,
      swoje zlecenia wyknuje szybko a co najwazniejsze dokładnie i solidnie a jezeli
      chodzi o ceny równiez nie sa wygorowane jego lelefon kotaktowy to: 0 694 681
      786
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka