Forum   mrówki

mrówki

(5 wyników)
  • Już kilka razy w historii bardzo brzydko potraktowaliśmy mieszkańców Zachodniej Ukrainy. A później wielkie zdziwienie "a za co oni nas tak nie lubią?"
  • >No bo jak tak można na drodze takie przedstawienie urządzać? Co ja godności >swojej nie mam? przemyca pani towar i sprzedajac go na targowisku, a nie podoba sie pani kotrola na granicy ? nie, nie ma pani gdonosci.
  • Mrówka pracuje ciałem – Czekaj. Nie ciśnij tak. Podaj mi jeszcze te dwie paczki. Nie te twarde. Będą mi się wbijać w dupę. Te miękkie daj. Zawiąż drugą pończochę na szyi. Tych trzech paczek już nie dam rady nigdzie wepchnąć. Mam już pełny stanik i gacie. Dobra, dołożę w czapkę. Jak mnie cofną, to z całym autobusem. Od kiedy polscy celnicy nie biorą w łapę od biedaków (czyt. mrówek), przemyt stał się harówą równie ciężką, jak kopanie rowów. Pierwszy raz w życiu byłam ...
  • Na prawicy: o. Rydzyk stawia na PiS Od początku wiedzieliśmy, że o. Tadeusz Rydzyk nie zostawi PiS samego przed wyborami do Europarlamentu. W zamian jednak kilka czołowych miejsc na listach wyborczych mają dostać politycy związani z toruńską rozgłośnią. Jak podaje "Dziennik", jedynkę w Lublinie otrzyma Mirosław Piotrowski, na liście podlasko-warmińsko-mazurskiej pierwsze miejsce zajmie Urszula Krupa, a Witold Tomczak będzie drugi w Wielkopolsce.
  • O tak to rozumiem. Tak trzymać. Żądajmy więcej i więcej... Zamiast komentarza: Bajka Wersja klasyczna Mrówka pracowała w pocie czoła całe upalne lato. Zbudowała solidny dom i zebrała zapasy na srogą zimę. "Głupia mrówka" - myślał konik polny, który okres kanikuły spędził na tańcach i hulankach. Kiedy nadeszły chłody i deszcze, mrówka schowała się w domu i skosztowała zapasów. Konik polny umarł z głodu i zimna. Wersja współczesna Mrówka pracowała w pocie czoła całe ...
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się