Dodaj do ulubionych

Zalety i wady EKOSKÓRY

IP: *.lancut.sdi.tpnet.pl 17.04.05, 10:56
Planuję zakup mebli i zastanawiam się czy kupić tańsze meble z ekoskóry , czy
lepiej dopłacić i kupić z prawdziwej skóry ? Pracownicy w sklepach meblowych
chwalą ekoskórę i twierdzą że nie ustępuje prawdziwej skórze, a jest tańsze.
Proszę o opinie na ten temat.
Obserwuj wątek
    • she8 Re: Zalety i wady EKOSKÓRY 17.04.05, 12:59
      mam komplet wypoczynkowy ze skóry, ale także w ubiegłym roku zakupiłam z
      kremowej ekoskóry: wygląda świetnie. Bałam się kupując,ale wzór , który mi
      odpowiadał ,był tylko z ekoskórą.Naprawdę jestem zadowolona, na dodatek nie
      widać różnicy. Pozdr
      • Gość: wami4 Re: Zalety i wady EKOSKÓRY IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.04.05, 19:32

Re: Zalety i wady EKOSKÓRY
        Autor: she8
        Data: 17.04.2005 12:59 + dodaj do ulubionych wątków

skasujcie post

+ odpowiedz

--------------------------------------------------------------------------------
        mam komplet wypoczynkowy ze skóry, ale także w ubiegłym roku zakupiłam z
        kremowej ekoskóry: wygląda świetnie. Bałam się kupując,ale wzór , który mi
        odpowiadał ,był tylko z ekoskórą.Naprawdę jestem zadowolona, na dodatek nie
        widać różnicy. Pozdr

------------------------------------------------------

Co mozna powiedziec o ekoskorze po roku uzytkowania? Nic a nic. Zobaczysz
        roznice pomiedzy skora a ekoskora po kilku latach. Cerata jest cerata.
    • lajlah Re: Zalety i wady EKOSKÓRY 18.04.05, 14:46
      Nie wierz w cuda, gdyby ekoskóra w niczym nie ustępowała skorze, nie byłaby
      tyle tańsza. Skora naturalna właściwie pielęgnowana przetrwa bardzo długo. Moja
      mama ma wypoczynek ze skory który ma ponad 20 lat i jest w idealnym stanie,
      mimo, że używa go często. Ja kilka lat temu skusiłam się na eko i po 4 latach
      wyrzucilam i kupiłam z naturalnej skory. Eko pękała i była twarda jak podeszwa,
      mimo, że dobrej firmy i sporo kosztowała. Sofy ze skory naturalnej mam już
      ponad 5 lat i ani śladu zużycia, mimo, ze i dziecko po niej skacze i pies
      zadrapie.Trzeba tylko właściwie pielęgnować i używac dobrych śroków do tej
      pielęgnacji. Pzdr:)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka