Dodaj do ulubionych

Prośba o wycenę

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.05, 16:10
jestem właścicielem kawalerki o groteskowej wielkości 18 m2. Planuje wykonanie
niedużego remontu kuchni.ów remont ma polegac na:
1. zainstalowanie okapu kuchennego KOMINOWEGO
2 przesuniecie szafek podwieszanych ok 50cm w bok
3 przesuniecie dwóch drobnych elementów
4 odmalowanie kuchni, o groteskowych rozmiarach 8 m2
I to wszystko
jedyne co posiadam to okap z rurami do niego. Pytanie więc brzmi z jakim
kosztem muszę sie liczyc za robote + materiały - farby pędzle i tak dalej ,
jak napisałem posiadam tylko okap z rurami, zadnych farb czy narzedzi?
Mieszkanie jest w Krakowie
Obserwuj wątek
    • Gość: Rosa Re: Prośba o wycenę IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.05.05, 14:07
      Nie pomoge, ale chce zwrocic uwage na jedno!

      Okap w kuchni!!!!
      Prosze zamontowac go zgodnie wytycznym dotyczacymi okapow. Pelni on bowiem
      wazna role - odprowadza substancje tluste, ale i gromadzi sie tam kurz. To
      wszytsko sprawia, ze nalzey go CZYSCIC zarowno dla lepszje jego sprawnosci jak
      dla bezpieczenstwa! Takie "zapchane" istalacje sa wspanialym przycyznkiem do
      pozarow! Powoduja rowniez to, ze zabrudzona, zatluszczona instalcja szkodzi
      uzytkownikom. Pojawiaj sie bole glowy, migryny, brak koncentracji. Odpowiednia
      pozywka- kurzy i opowiednia wilgotnosc powietrza spryzjaja rozwojowi gryzbow,
      bakterii. A te z koli produkuja liczne substancje w tym toksyczne, rakotworcze,
      szkodliwe dla zdrowia czlowieka. Kuchnia jets z regulu "zaparowana". Dobrze jak
      jest to kuchnia z oknem a nie tak zwany aneks.
      • Gość: %%% Re: Prośba o wycenę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.05, 14:49
        Dzieki za komentarz, nie zwróciłbym na to uwagi:)
        Czy ktos mógłby dokonac orientacyjnej wyceny, byłbym bardzo wdzięczny
        pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka