13.11.06, 16:51
szukam wykonawcy nietypwego lustra "warswowo-lustro+szkło+", może ktos
potrafi ; lub poleci wykonawcę, pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: Sas Re: lustro IP: *.net81.citysat.com.pl 13.11.06, 17:10
      Jeśli mieszkasz niedaleko Gliwic to zapytaj o firmę Szkło-Service. Sas

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka