Dodaj do ulubionych

Doradzcie czy to dobra cena za takie mieszkanie

21.07.07, 20:28
www.gratka.pl/dom/tresc.phtml?id_og=25064542&id_podrubryka=1&id_rubryka=1&id_region=0&miasto=&dzielnica=red%
B3owo&ulica=&metraz_od=75&metraz_do=80&id_jednostka_pow=1&cena_od=&cena_do=&id
_waluta=1&cena_za_metr_od=&cena_za_metr_do=&liczba_pokoi=0&slowa=&numer_oferty
=&forma_wlasnosci%5B1%5D=1&forma_wlasnosci%5B2%5D=2&forma_wlasnosci%5B3%
5D=3&forma_wlasnosci%5B4%5D=4&forma_wlasnosci%5B5%
5D=5&pietro_od=&pietro_do=&liczba_pieter_od=&liczba_pieter_do=&rok_budowy_od=&
rok_budowy_do=&rp=on&z_dnia=-
1&inte=on&gaze=on&biur=on&search=&szukaj=Szukaj&nr=1&key_unique=80422954e062f6
3ae67460ba10f0904e

Obserwuj wątek
    • Gość: świetna! cena IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.07, 21:58
      Dla mnie bomba!
      Wystarczy????
      • Gość: MALTA Re: cena IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.07, 12:54
        Jak dla mnie to w tej cenie łązienka powinna być lepsza. Zwykły prysznic( a
        mógłby być panel z hydromasażem) ,białą armatura też widzę,że jest sredniej
        klasy ( w sumie nie pasuje do tak nowoczesnego wystroju w pozostałych
        pomieszczenach) a kabina?Czyżby to był plastik?
        • europeanproject Re: cena 22.07.07, 21:30
          Kafle hiszpanskie 110 zl za metr w 1999 r. widzialam faktury, kabina Dusholux
          3000 zl szklo, prysznic panel dla mnie odpada, armatura jest Tres, tez markowa.
          Pelna dokumentacja wszystkich zakupów.
          • Gość: buba Re: cena IP: *.aster.pl 22.07.07, 21:55
            A Ty kupujesz, czy sprzedajesz to mieszkanie...
            • europeanproject Re: cena 23.07.07, 08:21
              Kupuję, znam juz wszystkie szczegóły, ale dobrze się doradzić innych ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka