Dodaj do ulubionych

co na ściany w kuchni

IP: 195.205.75.* 20.07.03, 19:05
Nie chcę w całej kuchni mieć kafelek Zastanawiam się co dać na
ściany .Myślałam o tapetach do malowania.A co Wy byście polecili{tanio}A czy
gładz z farbą zmywalną nadaje sie do kuchni?Proszę o propozycje!
Obserwuj wątek
    • aankaa Re: co na ściany w kuchni 20.07.03, 22:20
      kafle mam tylko na ścianie "roboczej"

reszta kuchni to zwykłe tapety
      od półtora roku nic się z nimi nie dzieje
    • Gość: panel Re: co na ściany w kuchni IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 20.07.03, 22:27
      Odradzam tapety do kuchni - bardzo żle reagują z wszechobecnym w kuchni
      tłuszczem oraz wilgocią. Szczególnie w rejonach kuchenki i zlewozmywaka
      następują ich szybkie przebarwienia i odklejanie.
      Plecam natomiast kombinacje z połączeniami glazury z panelami ściennymi na
      bazie MDF.
      Panele i glazurę użytkuję w swojej kuchni już od około 4 lat i nie mam
      najmniejszych problemów. Natomiast sufit muszę już malować.
      Mozliwosci aranżacji jest bardzo dużo - np. ściana z oknem cała w panelach,
      kuchenna cała w glazurze, a dwie pozostałe ściany z wykorzystaniem obu
      materiałów w zależności od aranżacji meblowej.
      Może być np. na tych ścianach pod sufitem pasek paneli, którego spód będzie na
      równo z wierzchem szafek kuchennych.
      Dobrze na obu scianach dać również pionowe (około 1m) fragmenty z paneli od
      podłogi do sufitu - reszta w glazurze.
      Powodzenia przy projektowaniu.
      • Gość: dorota Re: co na ściany w kuchni IP: 198.155.189.* 22.07.03, 09:52
        Ja ma na ścianie mleczna szybę klejoną 6 mm z folia mleczna w środku. Jestem do
        dziś zachwycona a goście zauroczeni. Łatwa w utrzymaniu i wbrew pozorom bardzo
        wytrzymała.Polecam . Moż byc jeszcze płyta z poliwęglanu bardzo dobre
        rozwiazania były zawarte w m jak mieszkanie.
        • Gość: r2 Re: co na ściany w kuchni IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 22.07.03, 10:50
          a ja mam lateksową farbę - chyba caparola i jest nieźle.
          • Gość: eryk Re: co na ściany w kuchni IP: 195.205.75.* 22.07.03, 12:44
            A tą farbę ma pan na gładzi czy na tapecie?Pozdrawiam
            • Gość: r2 Re: co na ściany w kuchni IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 23.07.03, 07:40
              malowałem już na wcześniej malowany białą, zwykłą farbą tynk. Farba ma
              konsystencję galaretki /rozc. wodą/więc na raz kryje praktycznie wszystko ew.
              można dać jakiś podkład. sama farba jest niedroga (ok. 12 zł /litr/ cenę robi
              pigment czasami bardzo drogi, myślałem tez wcześniej o tapetach strukturalnych
              z włókna szklanego i na to farbę ale spróbuję tym w przyszłości przedpokój do
              kuchni to niepotrzebna chyba struktura łatwo brudząca się, ale jak ktoś lubi...
              pzdr.
        • sawiano Re: co na ściany w kuchni 22.07.03, 14:01
          Przepraszam ale ja nie rozumiem?? Szyba na scianie??? A jak duza jest ta
          scianka??? I czy to jest jedna tafla czy tez jest podzielona na kilka sztuk ????
          • Gość: dorota Re: co na ściany w kuchni IP: 198.155.189.* 22.07.03, 14:36
            Tafla ma 220cm długości a szerokości 80 tyle co od szfki do okapu mozna kupic
            nawet 300 cm ale mozna i łączyć jak kto chce.
            • halik Re: co na ściany w kuchni 23.07.03, 09:49
              Czy mogłabyś napisać ile kosztuje takie szkło i gdzie ewentualnie można je
              znaleźć?
              Pozdrawiam!
              • Gość: dorota Re: co na ściany w kuchni IP: 198.155.189.* 23.07.03, 12:04
                oczywiście juz mówię ja mam rozmiar 220x 90 cm i zapłaciłam za to klejone szkło
                dwuwarstwowe z folią w środku i otworami na mocowanie 400 zł . Za takie samo
                ale pojedyńcze matowe/ polecam bo róznica w efekcie jest nieznaczna / zapłacła
                bym ok 250 zł . Takie szkła a także cał agame innych np. zbrojonych / też u
                kogos widziłam/ mozna kupić w Warszawie w PYROFLEXIE na Boremlowskiej maja
                swoja strone w internecie ale nie pamietam.
                Pozdrawam Dorota
                • halik Re: co na ściany w kuchni 23.07.03, 15:29
                  Dziekuje!!! :-)
                  • Gość: Dosia Re: co na ściany w kuchni IP: 195.217.253.* 23.07.03, 16:06
                    www.pyroflex.com.pl/

bardzo ciekawy pomysl. Nie masz moze jakichs zdjec kuchni. Jestem bardzo
                    ciekawa jak to szklo wyglada.
                    • Gość: dorota Re: co na ściany w kuchni IP: 198.155.189.* 24.07.03, 12:43
                      mam zdjecia podaj mail to wyślę
                      • Gość: janek Re: co na ściany w kuchni IP: *.era.pl 24.07.03, 13:22
                        ja równiez poprosze.. jans31@poczta.onet.pl
                        janek
                      • Gość: Dosia Re: co na ściany w kuchni IP: 195.217.253.* 24.07.03, 14:56
                        dosia_dosia@gazeta.pl

Bardzo prosze.
                      • Gość: Anka Re: co na ściany w kuchni IP: 193.111.166.* 25.07.03, 08:39
                        Gość portalu: dorota napisał(a):

> mam zdjecia podaj mail to wyślę
                        Ja tez chetnie bym zobaczyla
                        karla10@op.pl
                        • Gość: arwit Re: co na ściany w kuchni IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.10.03, 14:09
                          Ja tez poproszę o zdjecia
                          arwit@esculap.pl
                      • piegoosek Re: co na ściany w kuchni 25.07.03, 13:01
                        ja tez poprosze!! bardzo ciekawy pomysl z ta szyba, ale strasznie jestem
                        ciekawa jak to wyglada?? czy masz nowoczesna kuchnie?
                        piegoosek
                      • Gość: Studzin Re: co na ściany w kuchni IP: *.pabianice.sdi.tpnet.pl 02.08.03, 12:12
                        Gość portalu: dorota napisał(a):

> mam zdjecia podaj mail to wyślę
                        Jak możesz to mi wyślij studzin@interia.pl szkło + metal
                      • Gość: pati Re: co na ściany w kuchni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.08.03, 00:19
                        czy mogłabym też prosić o zdjątko? tak się składa, że również urządzam nową
                        kuchnię. Jak wielkie mają być te otworki w szybie? z pozdr. pati
                        fastelavn@op.pl
                        • Gość: sawiano ja tez poprosze o foteczki IP: 194.146.94.* 12.08.03, 14:32
                          Jesli mozna to ja rowniez chcialbym zobaczyc to cudenko bo jestem w trakcie
                          planowania wygladu calego mnieszkania z kuchnia wlacznie))) moj adres
                          sawiano@gazeta.pl bede bardzo wdzieczny za zdjecia
                      • agan5 Re: co na ściany w kuchni 13.08.03, 08:14
                        Czy ja też mogę prosić o zdjęcia tej sławnej szklanej ściany? :)) Mój adres:
                        agan5@NOSPAM.gazeta.pl . Dziękuję :)
                      • Gość: wolanna Re: co na ściany w kuchni IP: *.ire.pw.edu.pl 13.08.03, 13:50
                        ja tez prosze wolanna@interia.pl
                      • Gość: MrOlymp Re: co na ściany w kuchni IP: *.aster.pl / *.aster.pl 26.06.04, 17:40
                        maciekr@o2.pl
                • Gość: Dusia Re: co na ściany w kuchni IP: *.cable-modem.tkk.net.pl 24.07.03, 14:55
                  Czy mogłabym również prosić o zdjęcie? dziękuję. kosda@op.pl
                  • Gość: marianna Re: co na ściany w kuchni IP: *.daminet.pl 31.07.03, 23:48
                    poprosze tez o zdjecia mariaj2@gazeta.pl
                    pozdrawiam
                • otka7 Re: co na ściany w kuchni 24.07.03, 21:58
                  Ja również proszę o zdjęcia - otka7@gazeta.pl
                • Gość: Magda Re: co na ściany w kuchni IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.10.03, 12:24
                  czy mogłabyś mnie równiez przesłać fę fotkę.

Mój mail: mpytel@poczta.fm

• japier Re: co na ściany w kuchni 17.03.04, 09:56
                  Witaj
                  Jestem właśnie na etapie planowania kuchni.Myslałem o alternatywie dla kafli na
                  scianę i miałem na myśli właśnie szkło.Będę wdzięczny za przesłanie fotek.
                  Pozdrawiam.
                  marek.widel@cexp.pl
        • Gość: Janusz Re: co na ściany w kuchni IP: *.satkabel.com.pl / 192.168.1.* 08.10.03, 18:55
          Witaj Dorotko może już za póżno ale czy mogła byś i mnie wysłać zdjecie tej
          juz sławnej szyby w kuchni ja rowniez jestem w trakcie przebudowy kuchni,i
          napewno to pozwoli mi na pewien wybór. Podaje adres janusz2110@gazeta.pl
          DZIEKUJE
          • piegoosek Re: co na ściany w kuchni 11.10.03, 12:05
            ja nie dostalam... :(
            pozdrawiam
            piegoosek
    • Gość: Anna Re: co na ściany w kuchni IP: 157.25.119.* 23.07.03, 16:31
      Mam płytę metalową - wygląda rewelacyjnie, idealna w utrzymaniu, pięknie
      komponuje się z szafkami, jest umieszczona na prawie całej ścianie.
      Jest malowana - więc można dobrać dowolny kolor.
      • otka7 Re: co na ściany w kuchni 24.07.03, 22:01
        A ta płyta jak wygląda? I z jakiej blachy - gdzie i za ile ją można kupić?.
        Może też jak wyżej, możesz podesłać zdjęcia? Mój adres otka7@gazeta.pl
        • Gość: Anna Re: co na ściany w kuchni IP: 157.25.119.* 04.08.03, 09:12
          otka7 napisała:

> A ta płyta jak wygląda? I z jakiej blachy - gdzie i za ile ją można kupić?.
          > Może też jak wyżej, możesz podesłać zdjęcia? Mój adres otka7@gazeta.pl

Niestety zdjęcia nie posiadam.
          Blacha została zakupiona przez firmę w której zamawiałam meble kuchenne.
          Blache kupili hurtowni blatów w Lublinie a następnie pomalowali.
          Blacha to stal nierdzewna i sądze ze nie jest droga.
          Jeśli Ci bardzo zależy mogę dowiedzieć się o szczegóły.
          Wystrój w domu mam nowoczesny, kuchnia - stalowo - perłowa.
          Pozdrawiam

• meble_kuchenne_vena_opinie Re: co na ściany w kuchni 01.06.14, 07:36
            Ja doradzam na ściany w kuchni szybę drukowaną. Meble kuchenne wyglądają przy niej fantastycznie. Szyba jest ciekawym elementem aranżacji kuchni i bardzo łatwym do utrzymania.
            Meble Kuchenne Vena Lublin Opinie
    • once1 Re: co na ściany w kuchni 27.07.03, 17:05
      Gość portalu: eryk napisał(a):

> Nie chcę w całej kuchni mieć kafelek Zastanawiam się co dać na
      > ściany .Myślałam o tapetach do malowania.A co Wy byście polecili{tanio}A czy
      > gładz z farbą zmywalną nadaje sie do kuchni?Proszę o propozycje!

a może farbę do kuchni i łazienek
      www.darx-dekorator.home.pl/promos.htm
      • Gość: kasia Re: co na ściany w kuchni IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 28.07.03, 19:36
        fajne zdjecie puszka w akwarium pod parasolem :)) kto ci to projektował dla
        mnie bomba
        • zoozanna Re: co na ściany w kuchni 29.07.03, 10:03
          Ja też poproszę o zdjęcia! Jestem na etapie urządzania kuchni, bardzo by mi się
          przydały, pls! :)

zoozanna
          • Gość: Saint0007 Re: co na ściany w kuchni IP: 195.94.201.* 29.07.03, 10:48
            I ja tez poproszę saint0007@gazeta.pl
            • Gość: paulos Re: co na ściany w kuchni IP: *.mos.gov.pl 31.07.03, 15:19
              Czy ja też mogę otrzymać to zdjęcie - soma@poczta.onet.pl . W najbliższych
              dniach chcę waśnie coś ze ścianą w kuchni zrobić, bo farba Duluxa do kuchni i
              łazienek sprawdza się połowicznie. Taka szyba to naprawdę, tak mi się wydaje,
              świetne rozwiązanie. Będę baaaardzo wdzięczny za podesłanie fotki.

pozdrawiam
              • Gość: Anka Re: co na ściany w kuchni IP: *.pekao.com.pl 31.07.03, 16:16
                a zdjec nie ma :(((
                • Gość: Grafield Re: co na ściany w kuchni IP: *.pentor.com.pl 31.07.03, 17:30
                  I ja tez poprosze o zdjecia (i szyby i metalu): l_basia@interia.pl
    • Gość: Krzak Re: co na ściany w kuchni IP: 217.137.97.* 01.08.03, 03:23
      Kurcze super pomysł, i szkło i metal, mogę prosić o fotki.
      Dzięki i pozdrawiam :) patrico@tesco.net
    • Gość: TEZ CHCE OBEJRZEC Re: co na ściany w kuchni IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.08.03, 13:34
      O rany!Czytajac wasze posty takiej chetki nabralam na obejrzenie Twojej
      szklanej kuchni,ze rowniez poprosze o wyslanie fotek na adres
      rzekaa@wp.pl .I z gory za nie dziekuje!!!!
    • Gość: grazyna Re: co na ściany w kuchni IP: *.nsm.pl 02.08.03, 21:25
      Dzisiaj kupiłam m jak mieszkanie nr8 i tam opisany jest montaz płyt z blachy i
      innych materiałów w łazienkach,ale do kuchni tez sa to pomysły dobre.
      • Gość: anoola Re: co na ściany w kuchni IP: *.netia.pl 04.08.03, 10:37
        Ja ma na ścianie mleczna szybę klejoną 6 mm z folia mleczna w środku. Jestem do
        dziś zachwycona a goście zauroczeni. Łatwa w utrzymaniu i wbrew
        pozorom bardzo
        wytrzymała.

Gdzie coś takeigo się kupuje?? To chyba na zamówienie?

Pozdr
        • Gość: Kasia Re: co na ściany w kuchni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.03, 12:28
          Jestem już pewnie setna z kolei ale też chcę to zobaczyć. Proszę
          kasiazagozda@wp.pl
          • Gość: piotr Re: co na ściany w kuchni IP: *.piasta.pl 05.08.03, 20:15
            Gratuluję pomysłu!Proszę o fotki na competer@piasta.pl
    • ania.janicka Re: co na ściany w kuchni 12.08.03, 10:31
      mam nadzieje że wlaścicielka szyby na ścianie jeszcze zagląda na te stronę
      poproszę o fotkę i pozdrawiam ania.janicka@gazeta.pl
    • wu99 Re: co na ściany w kuchni 12.08.03, 13:21
      ja również liczę na dorotę... i proszę o fotki. email: wu99@wp.pl z góry
      wielkie dzięki
    • Gość: vegaa Re: co na ściany w kuchni IP: *.acn.pl 12.08.03, 14:50
      Jeśli znajdziesz jeszcze chwilę czasu:) przeslij zdjecia na: vegaa@gazeta.pl -
      właśnie jestem na etapie "planowania" kuchni i jestem ciekawa jak to wygląda,
      dzięki i pozdrawiam serdecznie V.
    • Gość: Yvo Re: co na ściany w kuchni IP: *.poleczki.dialup.inetia.pl 12.08.03, 18:18
      Będę wdzięczna za przesłanie zdjęć tej niesamowitej, słynnej już szklanej
      ściany:-))
      iak27@wp.pl
    • Gość: marim Re: co na ściany w kuchni IP: 62.233.135.* 13.08.03, 07:54
      Jestem w trakcie zbierania pomysłów na urządzenie kuchni i ściana przysparza mi
      masę kłopotów. Poproszę o zdjęcia tej szkalnej tafli na mariola21@interia.pl.
      Dziękuje
      • Gość: annn Re: co na ściany w kuchni IP: proxy / 10.96.1.* 13.08.03, 08:03
        ściana wygląda naprawdę świetnie(już widziałam)!
        teraz pytanie do tych co też widzieli:jakie szafki do niej dopasować?
        myślałam o korpusach drewnopodobnych (buk, olcha) i białych frontach
        typu ,,mydełko,, ale to było zanim zobaczyłam ŚCIANĘ

POZDRAWIAM I CZEKAM NA RADY
        • Gość: dorota Re: co na ściany w kuchni IP: 198.155.189.* 13.08.03, 09:32
          Szyba naprawde wygląda i sprawuje sie super nie brudzi się . Ja bym nie
          przesdzała ze sprecjalnym doborem frontów. Szczerze mówiąc pomysł na szybe
          przyszedł kiedy meble juz wisiały szyba jest mleczna więc można ja skomponować
          z frontem z mleczną szybą Dodam ,że szyby są w róznych strukturach i
          odcieniach . Widziała tez rozwiązanie z szyba zbrojona wyglądało super ale ja
          bałam się że w te rowki bedzie wchodził kurz i trudno sie bedzie myła ale nie
          wiem czy tak jest . Widziałm w miesieczniku M jak mieszkanie rozwiaznie gdzie
          zamiast szyby była płyta z poliwęglanu to tez jest fajne rozwiaznie . Szybę
          zamówilam w PYROFLEXIE na Boremlowskiej . Bardzo miła i fachowa obsługa . Płyty
          z poliwęglanu mozna kupić w Zielonce tam jest bezpośredni dystrybutor
          • idid Re: co na ściany w kuchni 13.08.03, 14:03
            Czy ja też mogę prosić o zdjęcia? Wiem, że jestem ho,ho w kolejce, ale może
            jeszcze straczy Ci trochę cierpliwości :)) idid@poczta.gazeta.pl
            Dzięki
    • Gość: Marta Re: co na ściany w kuchni IP: 195.205.108.* 13.08.03, 09:15
      Czytała o tej ścianie ze szkła i bardzo mnie to zaintrygowało,jestem na etapie
      urządzania nowego mieszkanka, jeśli można prosić o przesłanie zdjęcia na adres
      chilek75@o2.pl, będę bardzo wdzięczna.

Pozdrawiam
    • Gość: coral Re: co na ściany w kuchni IP: *.excellent.com.pl / 192.168.0.* 14.08.03, 09:07
      Świetny pomysł z tą szybką.
      Ja również z chęcią bym zobaczyła efekt: wiolak@silesianet.pl
      • Gość: yarost Re: co na ściany w kuchni IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 14.09.03, 17:34
        Ja też bym prosił o zdjęcie tej kuchni "ze szkła" :).
        yarost@gazeta.pl
    • Gość: kasia Re: co na ściany w kuchni IP: *.waw.cdp.pl / *.waw.cdp.pl 15.09.03, 08:57
      skoro wszyscy proszą o te zdjęcia to może i ja dostanę. Ten pomysł od dawna
      chodzi mi po głowie ale jeszcze chcę rzucić okiem na twoją kuchnię
      Dziękuję serdecznie
      k_kejti@tlen.pl
      • Gość: Beat Re: co na ściany w kuchni IP: 62.29.248.* 15.09.03, 11:37
        i ja też poproszę, niedługo biorę się za kuchnię i jestem bardzo ciekawa jak to
        wygląda
        z góry bardzo dziękuję
        beat1@poczta.onet.pl
      • Gość: Ania Re: co na ściany w kuchni IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.09.03, 13:07
        Czy ja też mogę prosić??? Właśnie zastanawiamy się jak urządzić kuchnię nie
        kładąc kafelków na ściany. Z góry baaardzo dziękuję :)) anawu@interia.pl
    • Gość: ania z wrocławia czy też mogę prosić o zdjęcia IP: *.kom / 10.105.8.* 15.09.03, 22:48
      hej czy ja mogę być tą 105 osoba która prosić zdjęcia
      aniamarek@kn.pl
      dzięki
      • agan5 Re: czy też mogę prosić o zdjęcia 16.09.03, 08:11
        I ja poproszę. Będę chyba 106 :) Bardzo dziękuję
        aniemirowicz@wp.pl
        • Gość: anka Re: czy też mogę prosić o zdjęcia IP: *.warta.pl / 195.149.64.* 07.10.03, 09:46
          czy i ja mogłabym prosić o te sławne zdjęcia,
          bardzo bardzo prosze i dziekuje
          anka1234@gazeta.pl
          • Gość: lolek Re: czy też mogę prosić o zdjęcia IP: *.waw.getronics.pl / 213.17.160.* 08.10.03, 08:35
            Szkło zamiast kafelek w kuchni widzialem w salonie RECAMIÈRE, Wilcza 23
            www.recamiere.com.pl/.Pozdrawiam
            • sanis Re: czy też mogę prosić o zdjęcia 08.10.03, 18:12
              oczywiscie bez tego "pozdrawiam" :)
              • yagnaw Re: czy też mogę prosić o zdjęcia 12.10.03, 10:35
                Czy ja również mogę poprosić o te słynne a jakże interesujące fotki? Z góry
                dziękuję!
                A może ktoś inny poza Dorotą może przesłać jej fotki (ktoś kto je od niej
                dostał), dzięki,pozdro

yagnaw@gazeta.pl
                • Gość: SAINT4 Re: czy też mogę prosić o zdjęcia IP: *.plwaw.energis.pl 17.03.04, 12:24
                  Doroto.

Ja też prosił bym bardzo o przesłanie zdjęć twojej kuchni.

saint4@gazeta.pl

Pozdrawiam
                  Przemek
    • Gość: nata-lia Re: co na ściany w kuchni IP: *.broker.com.pl 06.10.03, 12:57
      Polecam panele ścienne w kolorze ciepłego brązu (miodowy odcień). Ciepło i
      przytulnie ;)
      • Gość: marco Re: co na ściany w kuchni IP: *.dedicate.pl 07.10.03, 08:52
        Witam
        U mnie na jednej ścianie w kuchni z kolei jest korek (30x60)pokryty jakąś
        warstwą laminowaną, który zwykle daje się na podłegę (występuje w różnych
        kolorach).W każdym bądź razie ściana jest ciepła.
        • gaskins Re: co na ściany w kuchni 02.06.14, 11:18
          u nas w domu (tzn u rodziców:D) jest właśnie zadrukowane szkło. Bardzo fajnie to wygląda, mama jak narazie nie narzekała na nie więc wydaje mi się, że to fajna opcja, no i godna polecenia
    • paint-pol Re: co na ściany w kuchni 17.03.04, 02:28
      a moze stucco?
    • tomo8114 Re: co na ściany w kuchni 02.06.14, 17:23
      www.portal-otwock.pl/FORUM/index.php
    • 2stefanek Re: co na ściany w kuchni 21.07.14, 13:04
      ja polecam fajna fototapetę: www.fresh-ranking.pl/2921-fototapety-ranking
    • tynaaa3 Re: co na ściany w kuchni 09.04.17, 13:44
      Jak już wcześniej wspomniałam, polecam sprawdzić www.paradyz.com/plytki/kuchenne . Bardzo ciekawe propozycje, na pewno coś wybierzesz :)
    • 9agatka Re: co na ściany w kuchni 20.04.17, 12:06
      Ja bym dała szkło. Łatwo się je czyści.
    • anet.nowak Re: co na ściany w kuchni 10.07.17, 08:47
      Wydaje mi się, że tapety nie są dobrym rozwiązaniem do kuchni. Lepiej pomalować wszystko niezmywalną farbą. Przy okazji możesz za jakiś czas zmienić kolor - gdy tylko Ci się znudzi
    • contortion Re: co na ściany w kuchni 13.07.17, 23:00
      A ja w ogóle nie mam kafli na ścianach w kuchni :) Są panele szklane, farba i płytki klinkierowe Terca. Wygląda to bardzo dobrze, funkcjonalnie też rewelacja. Klinkier nie chłonie wilgoci i się nie wybarwia, a panele są moim zdaniem lepsze niż glazura.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka