Dodaj do ulubionych

Pralka ARDO T80

IP: *.pbks.pl 01.08.03, 17:38
Pralka ARDO T80. Ładowana od góry, otwierana wzdłuż dłuższego boku - czyli z
krótką pokrywą.
www.ardo.com.pl/index.php?app=kategoria&id=3
Czy może ktoś ma jakieś opinie na jej temat, szczególnie liczę na Zayzayera.
Może jest jeszcze jakiś producent, który robi tak otwierane pralki?

rsad
Obserwuj wątek
    • zayzayer Re: Pralka ARDO T80 01.08.03, 18:10
      Odradzam. To przestarzały i nieudany model. Na dodatek ma
      emmaliowany zbiornik. Jeżeli już Ardo to TL800. Zbiornik
      ze stali nierdzewnej, elektroniczne wyważanie (w tego typu
      pralkach to bardzo ważne).

      zayzayer
      • Gość: rsad Re: Pralka ARDO T80 IP: *.pbks.pl 06.08.03, 08:36
        zayzayer napisał:

        > Odradzam. To przestarzały i nieudany model. Na dodatek ma
        > emmaliowany zbiornik. Jeżeli już Ardo to TL800. Zbiornik
        > ze stali nierdzewnej, elektroniczne wyważanie (w tego typu
        > pralkach to bardzo ważne).
        Dzięki za informację. Z propozycji TL 800 nie skorzystam, ponieważ poszukuję
        pralki, która miałaby zastąpić starego małego (niskiego) Polara ładowanego od
        góry. Praleczka stoi pod bojlerem i normalna ładowana od góry nie otrworzy
        się, bo jest za wysoka - pytałem o T80 ponieważ jest otwierana w drugą stronę
        (no ale cóż jakość też jest ważna).
        Po próbie wstawienia klasycznej pralki ładowanej od przodu z drzwiczkai
        otwieranymi w prawo (tylko Gorenje), która też się nie powiodła ze względu na
        zbyt wąską kuchnię, w której miałaby stać, trzeba pomyśleć o kompletnej
        przebudowie kuchni lub łazienki.

        rsad
        Felicia 1.3 MPI Magic
        • Gość: rsad Podpis nie z tego forum - sorry IP: *.pbks.pl 06.08.03, 08:38
          Gość portalu: rsad napisał(a):

          >
          > rsad
          > Felicia 1.3 MPI Magic
          Wkleiłem nieopatrznie swój podpis z forum motoryzacyjnego - przepraszm za
          pomyłkę.

          rsad

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka