Gość: rsad
IP: *.pbks.pl
01.08.03, 17:38
Pralka ARDO T80. Ładowana od góry, otwierana wzdłuż dłuższego boku - czyli z
krótką pokrywą.
www.ardo.com.pl/index.php?app=kategoria&id=3
Czy może ktoś ma jakieś opinie na jej temat, szczególnie liczę na Zayzayera.
Może jest jeszcze jakiś producent, który robi tak otwierane pralki?
rsad