Gość: kool
IP: *.tkk.pl / *.tkk.pl
17.07.04, 17:19
Jadę do Niemiec w sprawie pracy. Pracodawca mówi że z dokumentów potrzebny mi
będzie tylko dowód bo jest potrzebny przy ubieganiu się o pozwolenie na
pobyt. Jest to praca w hotelu jako pokjowy. Czy mam też zgłosić się w swoim
urzędzie pracy? Jak długo będę ta