Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    KTO JEST W TEMACIE? PROSZĘ O INFO.

    IP: *.tkk.pl / *.tkk.pl 17.07.04, 17:19
    Jadę do Niemiec w sprawie pracy. Pracodawca mówi że z dokumentów potrzebny mi
    będzie tylko dowód bo jest potrzebny przy ubieganiu się o pozwolenie na
    pobyt. Jest to praca w hotelu jako pokjowy. Czy mam też zgłosić się w swoim
    urzędzie pracy? Jak długo będę ta
    Obserwuj wątek
      • Gość: kool Re: KTO JEST W TEMACIE? PROSZĘ O INFO. IP: *.tkk.pl / *.tkk.pl 17.07.04, 17:22
        jak długo będę tam mógł przybywać? jakie sprawy trzeba załatwić w Polsce przed
        wyjazdem?

        proszę o odpowiedź
        • Gość: Mirka Re: KTO JEST W TEMACIE? PROSZĘ O INFO. IP: *.smrw.lodz.pl / *.smrw.lodz.pl 18.07.04, 17:57
          Poczytaj choćby tutaj:
          www.wup.mm.com.pl/files/kraje/niemcy.pdfPozdrowienia
          Mirka
          • Gość: Mirka Re: KTO JEST W TEMACIE? PROSZĘ O INFO. IP: *.smrw.lodz.pl / *.smrw.lodz.pl 18.07.04, 17:58
            Poczytaj choćby tutaj:
            www.wup.mm.com.pl/files/kraje/niemcy.pdf
            Pozdrowienia
            Mirka

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka