Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Wybór ofe

    22.06.13, 10:58
    Witam. Mam taką sytuacje dostałam list że muszę wybrać ofe, kilka miesięcy temu przerwałam studia, dodam, że nigdy nie pracowałam, uczęszczałam raz na kurs z pup ok 2 miesiące temu. Zapisuję się znów na studium zaoczne w poniedziałek składam podanie i moje pytanie brzmi czy mimo tego że bd chodziła do szkoły od października muszę zapisać się do ofe? Dodam, że jestem zielona w tych tematach. Szukam teraz pracy, ale nie wiadomo kiedy ją znajdę. A jeśli chodzi o ubezpieczenie to ubezpiecza mnie mama. Proszę doradźcie coś bo nie wiem co robić.

    Pozdrawiam.
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka