pikaczu93
22.06.13, 10:58
Witam. Mam taką sytuacje dostałam list że muszę wybrać ofe, kilka miesięcy temu przerwałam studia, dodam, że nigdy nie pracowałam, uczęszczałam raz na kurs z pup ok 2 miesiące temu. Zapisuję się znów na studium zaoczne w poniedziałek składam podanie i moje pytanie brzmi czy mimo tego że bd chodziła do szkoły od października muszę zapisać się do ofe? Dodam, że jestem zielona w tych tematach. Szukam teraz pracy, ale nie wiadomo kiedy ją znajdę. A jeśli chodzi o ubezpieczenie to ubezpiecza mnie mama. Proszę doradźcie coś bo nie wiem co robić.
Pozdrawiam.