Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    szkolenie na auditora wewnętrznego

    IP: *.tdi.tktelekom.pl 24.01.08, 13:51
    Pracuję w szumnie brzmiącym dziale rozwoju i marketingu. Zaproponowano mi
    szkolenie na auditora wewnętrznego. Oczywiście pójdę. Ale czy to, że będę
    auditorem może mi się przydać do czegoś? Myślę w perspektywie zmiany pracy w
    przyszłości. Nigdzie w ogłoszeniach nie widzę, by szukano ludzi z takimi
    umiejętnościami.
    Obserwuj wątek
      • Gość: Krystian Powidło Audytor IP: *.adsl.inetia.pl 24.01.08, 14:02
        Chyba wkrótce będziemy mówić: direktor,
        kompiuterowiec, informatik.
        A przecież już kilka lat temu słyszałem
        spolszczone: audyt, audytor.
      • Gość: gość Re: szkolenie na auditora wewnętrznego IP: *.piotrkow.pilickanet.pl 24.01.08, 14:14
        www.jobspot.pl/search_result.cfm?catid=14
        portal z ogłoszeniami w finansach, m.in. w audycie

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka