Gość: gość
IP: *.tdi.tktelekom.pl
24.01.08, 13:51
Pracuję w szumnie brzmiącym dziale rozwoju i marketingu. Zaproponowano mi
szkolenie na auditora wewnętrznego. Oczywiście pójdę. Ale czy to, że będę
auditorem może mi się przydać do czegoś? Myślę w perspektywie zmiany pracy w
przyszłości. Nigdzie w ogłoszeniach nie widzę, by szukano ludzi z takimi
umiejętnościami.