Gość: JJAREB
IP: 195.136.36.*
28.08.03, 09:40
czesc wszystkim, na poczatku chcialem zaznaczyc ze forum jest adresowane
stricte do Expats w Polsce, oraz prosze nie kopiujcie innych
wypowiedzi z
forum, bo tylko clutter jest creowany, szukam kontaktow z expatami bay
wymienic profesjonalne odczucia i porady....wracajac do niektorych
wypowiedzi
powyzej...zgadzam sie Polacy tak bardzo patrza na US i kapitalizm lecz
biora z
niego co najgorsze....well wrocilem do Polski...zle powiedziane to
jest moj
miedzynarodowy stint, bo i pieniadze sa lepsze (premium assignment)
firma
oplaca samoch od dom...wakacje 3 razy do roku obowiazkowe z tego 10
dni
oplacanych przez pracodawce...tak ze to jest powod dlaczego jestem w
Polsce...lokalni kolesie/dyrektorzy/management..jedynie tyle moge
powiedziecz
ze so post komuchami ze znajomoscia jezykow..prosty przyklad wielu z
nich
wymaga micromanaging-dlaczego-bos sa totalnymi ignorantami, nie wiem
jak sie
znalezli na tych pozycjach, wlasciwie wiem Rzeczpospolita Kolesi, poza
tym
ogromny poziom arogancji do pracownikow, brak staff meetings, praca
oparta na
wydawaniu zarzadze(sic!) (POLECEN Sluzbowych)...jescze raz, ja nie
krytykuje
dziele sie tylko obserwacjami.......over