Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    US EXPATS W POLSCE WASZE WRAZENIA???????

    IP: 195.136.36.* 28.08.03, 09:40
    czesc wszystkim, na poczatku chcialem zaznaczyc ze forum jest adresowane
    stricte do Expats w Polsce, oraz prosze nie kopiujcie innych
    wypowiedzi z
    forum, bo tylko clutter jest creowany, szukam kontaktow z expatami bay
    wymienic profesjonalne odczucia i porady....wracajac do niektorych
    wypowiedzi
    powyzej...zgadzam sie Polacy tak bardzo patrza na US i kapitalizm lecz
    biora z
    niego co najgorsze....well wrocilem do Polski...zle powiedziane to
    jest moj
    miedzynarodowy stint, bo i pieniadze sa lepsze (premium assignment)
    firma
    oplaca samoch od dom...wakacje 3 razy do roku obowiazkowe z tego 10
    dni
    oplacanych przez pracodawce...tak ze to jest powod dlaczego jestem w
    Polsce...lokalni kolesie/dyrektorzy/management..jedynie tyle moge
    powiedziecz
    ze so post komuchami ze znajomoscia jezykow..prosty przyklad wielu z
    nich
    wymaga micromanaging-dlaczego-bos sa totalnymi ignorantami, nie wiem
    jak sie
    znalezli na tych pozycjach, wlasciwie wiem Rzeczpospolita Kolesi, poza
    tym
    ogromny poziom arogancji do pracownikow, brak staff meetings, praca
    oparta na
    wydawaniu zarzadze(sic!) (POLECEN Sluzbowych)...jescze raz, ja nie
    krytykuje
    dziele sie tylko obserwacjami.......over
    Obserwuj wątek
      • Gość: jacek01g Re: US EXPATS W POLSCE WASZE WRAZENIA??????? IP: *.stereo.pl 28.08.03, 21:34
        > czesc wszystkim, na poczatku chcialem zaznaczyc ze forum jest adresowane
        > stricte do Expats w Polsce, oraz prosze nie kopiujcie innych
        > wypowiedzi z
        > forum, bo tylko clutter jest creowany, szukam kontaktow z expatami bay
        > wymienic profesjonalne odczucia i porady....wracajac do niektorych
        > wypowiedzi
        > powyzej...zgadzam sie Polacy tak bardzo patrza na US i kapitalizm lecz
        > biora z
        > niego co najgorsze....

        Kasa misiu kasa. Amerykanie również przyjeżdzają tu, bo wysyłaja ich
        macierzyste firmy anby zarabiac kase. W najgorszym razie - wysylaja amerykanow
        polskiego pochodzenia.

        well wrocilem do Polski...zle powiedziane to
        > jest moj
        > miedzynarodowy stint, bo i pieniadze sa lepsze (premium assignment)
        > firma
        > oplaca samoch od dom...wakacje 3 razy do roku obowiazkowe z tego 10
        > dni
        > oplacanych przez pracodawce...tak ze to jest powod dlaczego jestem w
        > Polsce...

        Nie mialbys takiej pozycji, gdybys nie pracowal za granica. Proste


        lokalni kolesie/dyrektorzy/management..jedynie tyle moge
        > powiedziecz
        > ze so post komuchami ze znajomoscia jezykow..prosty przyklad wielu z
        > nich
        > wymaga micromanaging-dlaczego-bos sa totalnymi ignorantami, nie wiem
        > jak sie
        > znalezli na tych pozycjach, wlasciwie wiem Rzeczpospolita Kolesi, poza
        > tym
        > ogromny poziom arogancji do pracownikow, brak staff meetings, praca
        > oparta na
        > wydawaniu zarzadze(sic!) (POLECEN Sluzbowych)...jescze raz, ja nie
        > krytykuje
        > dziele sie tylko obserwacjami.......over


        A jak Ty znalazles na tej pozycji? Dzielna i ofiarna praca czy tez jakis uklad
        tyle ze zachodni i bardziej elegancki?
        • Gość: antyexpat Re: US EXPATS W POLSCE WASZE WRAZENIA??????? IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 28.08.03, 23:18
          well a taki hamerykanski byl i sie zmarnuje bidok w polsce...echch
          • Gość: M Re: US EXPATS W POLSCE WASZE WRAZENIA??????? IP: 213.241.41.* 29.08.03, 09:34
            Gość portalu: antyexpat napisał(a):

            > well a taki hamerykanski byl i sie zmarnuje bidok w polsce...echch

            I divide your opinion

            i expaci i oryginalni zagraniczniacy pracujący w Polsce to zazwyczaj nadęte buce
            • jot-23 Re: US EXPATS W POLSCE WASZE WRAZENIA??????? 29.08.03, 15:21
              Gość portalu: M napisał(a):

              > Gość portalu: antyexpat napisał(a):
              >
              > > well a taki hamerykanski byl i sie zmarnuje bidok w polsce...echch
              >
              > I divide your opinion
              >
              > i expaci i oryginalni zagraniczniacy pracujący w Polsce to zazwyczaj nadęte
              buc
              > e


              Divide et impera?

              powaznie to przeciez nie ma regoly. co prawda do polski zjezdza "specyficzny"
              rodzaj, troche inny wsrod obcokrajowcow, inny wsrod zagranicznych "naszych".
              ale dyskusja o tym jest skazona od poczatku, bo ten "expat" to akorat totalny
              dupek, i trudno obiektywnie sie wypowiadac o problemie, w jakikolwiek sposob
              odpowiadajac na te brednie. stint i clutter, yob tvoyu mat'

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka