Gość: agus IP: *.echostar.pl / *.echostar.pl 01.12.03, 11:51 Prosze o informacje od osob, ktore pracowaly / pracuja lub szykuja sie do wyjazdu do Australii - warunki ? tryb wyjazdu ? na co uwazac przy podpisywaniu kontraktu o prace ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Zbyszek Re: praca w Australii IP: *.lodz.mm.pl 02.12.03, 10:51 Pracowałem w Australii przez 3 lata, ale to było 12 lat temu. Na pewno do tej pory coś sie pozmieniało. Jeśli jednak coś cie interesuje możesz pisać na adres madri22zib@op.pl Odpowiedz Link Zgłoś