Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    praca w Australii

    IP: *.echostar.pl / *.echostar.pl 01.12.03, 11:51
    Prosze o informacje od osob, ktore pracowaly / pracuja lub szykuja sie do
    wyjazdu do Australii - warunki ? tryb wyjazdu ? na co uwazac przy podpisywaniu
    kontraktu o prace ?
    Obserwuj wątek
      • Gość: Zbyszek Re: praca w Australii IP: *.lodz.mm.pl 02.12.03, 10:51
        Pracowałem w Australii przez 3 lata,
        ale to było 12 lat temu. Na pewno do tej pory coś sie
        pozmieniało. Jeśli jednak coś cie interesuje możesz
        pisać na adres madri22zib@op.pl

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka