hektorr
18.05.04, 14:42
filia zacznie dzialac od tego roku szkolnego w ostrowie, ciekaw jestem
zainteresowania na ten kierunek...
a jeszcze bardziej czy bedzie to bodziec do stworzenia w ostrowie wkoncu
systemu szkoleniowego koszykowki dla mlodzierzy..