18.05.04, 14:42

filia zacznie dzialac od tego roku szkolnego w ostrowie, ciekaw jestem
zainteresowania na ten kierunek...
a jeszcze bardziej czy bedzie to bodziec do stworzenia w ostrowie wkoncu
systemu szkoleniowego koszykowki dla mlodzierzy..
Obserwuj wątek
    • Gość: pisak Re: AWF IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.05.04, 12:08

      ale przeciez sa duze nadzieje jeszcze co do recznej pilki tu tez sa sukcesy
      na szczeblu mlodzikow...
      ogolnie jednak dobrze byloby gdyby nowy osrodek polozyl nacisk na jedna
      dyscypline..wiadomo 2 srok za ogon sie nie utrzyma..

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka