Dodaj do ulubionych

OSTROVIA W 1 LIDZE

29.06.02, 12:08

Żeński zespol koszykowki zostal wciagniety do rozgrywek 1 ligii po rezygnacji
Warty Poznan.....
Prestiz miasta jako osrodek spotrowy wzrasta....
Dziewczyny beda graly w nowej hali gimnazjum nr.4 na Zacharzewie.
Budzet to ok.250 - 300 tys. zlotych.
to co Stalowy kupujemy karnety????
Obserwuj wątek
    • wojczyn85 Re: OSTROVIA W 1 LIDZE 30.06.02, 19:45
      chetnie bede chodzil, moze nie na wszystkie ale na niektore:) a na razie mam
      dwa pytania:
      1.co z Iloną Mądrą?
      2.czy będą graly w jednej grupie z AZS Jelenia Góra?
      • Gość: stalowy Re: OSTROVIA W 1 LIDZE IP: 212.160.89.* 30.06.02, 22:08
        nie wiem czy karnety, ale na mecze to bede chodził w miare mozliwosci; zobacze
        jak teraz Ula Biela sie spisuje i reszta druzyny zresztą tez; w starych czasach
        gralismy z Ostrovią czasami po ich treningach - troche dziewczyny "miekkie"
        były ale za to mialy niezłą gałe:)
        • Gość: Pancio Re: OSTROVIA W 1 LIDZE IP: *.kalisz.sdi.tpnet.pl 30.06.02, 22:35
          No to K. Mikusinski z Muszyńskim będą musieli załatwić terminy spotkań nie
          kolidujące ze sobą. Oby ten problem stawiali już w Zarządach PLK i PLKK.
          • hektorr Re: OSTROVIA W 1 LIDZE 01.07.02, 10:18

            pamietam jak jeszcze dziewczyny graly w latach 80 na starej hali przy
            Dziagwy...i zamiast do kosciola chodzilo sie na mecze...hehheeee..
            ps: a co do Madrej to podobno jest juz na 90 procent...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka