hektorr
29.06.02, 12:08
Żeński zespol koszykowki zostal wciagniety do rozgrywek 1 ligii po rezygnacji
Warty Poznan.....
Prestiz miasta jako osrodek spotrowy wzrasta....
Dziewczyny beda graly w nowej hali gimnazjum nr.4 na Zacharzewie.
Budzet to ok.250 - 300 tys. zlotych.
to co Stalowy kupujemy karnety????