surtout 22.11.04, 01:01 Udało mi się (według szablonów) stworzyć prościutką stronkę: www. surtout.w.interia.pl Znajdziecie tam - oprócz mojej podobizny - zdjęcia niektórych moich "dzieł", w tym dzieła mojego życia: mojego synka Zapraszam. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
surtout Re: Mam! Mam swoją stronę!!! 22.11.04, 01:24 Chyba jednak tak ten adres wygląda: surtout.w.interia.pl/ Odpowiedz Link
miska_malcova Re: Mam! Mam swoją stronę!!! 22.11.04, 06:34 piękne są te lale z masy, no i synek niczego sobie Odpowiedz Link
ewana3 Re: cos nie dziala nt 22.11.04, 09:21 No właśnie, ja też chciałam zobaczyć i się nie otwiera Odpowiedz Link
kragmel Re: cos nie dziala nt 22.11.04, 10:20 heh, wygląda na to, że jest zbyt wielu amatorów obejrzenia lali i synka poczekam na mniejszy ruch, bo straaaaaaaasznie chcę pooglądać. btw to forum rozwija nie tylko zdolności manualne, ale i komputerowe. niedługo wszystkie będziemy super webmasterami Odpowiedz Link
surtout Re: cos nie dziala nt 22.11.04, 19:51 O, rany! Ale narobiłam... Chyba muszę popracować jeszcze trochę nad tą stroną i doprowadzić ją do porządku, bo - nie wiedzieć, czemu - nie odpalają mi się dwie lale. Akurat są to moje ulubione, więc tym bardziej mi zależy. Dzięki, dziewczyny, za dodanie mi odwagi i Wasze zainteresowanie. Odpowiedz Link
kerstin_wow Re: cos nie dziala nt 22.11.04, 21:03 otworzyla mi sie jedna lala jest kapitalna, ekstra i wogole czekam az otworza sie pozostale lale, no i ramka do konca chyba serwer interi siada bo masz tak duzo ogladaczy) Odpowiedz Link
kragmel Re: cos nie dziala nt 22.11.04, 22:29 widziałam synka i dwie lale, a potem mi interia zastrajkowała. synek śliczny. lale cudowne. możesz ty mi się tu wytłumaczyć, dlaczego się wstydziłaś je pokazać? Odpowiedz Link
qlka_79 Mnie się otwiera:) 22.11.04, 23:03 Szkoda, że ramka tylko jedna. Lale - cool. I buty bez czuba Kurczę, chyba powinnam zwracać się per Pani do niektórych tutaj... Odpowiedz Link
surtout Re: Mnie się otwiera:) 23.11.04, 00:44 Aleś mi qlka komplement wypaliła!!! Tak po prawdzie, to ja jestem surtout76, więc z tym paniowaniem to troszkę na wyrost. Cholera, co to praca na planie robi z człowieka... Buziaki dla wszystkich i dzięki za dobre słowa. Dzisiaj robię lale z masy kolorowej, ponieważ nabyłam tempery w Leroy Merlin (10 tubek za 23 złote - to chyba przyzwoicie, co?). Jedna niebieska w szaliczku i czapce z pomponem już się piecze, a drugą różową w kapelutku właśnie kończę. Jutro pstryknę i ujawnię (jeśli się zmieszczą na tej mojej stronce). Do Kragmel: wstydziłam się, bo ja taka raczej od zabezpieczenia frontu zawsze byłam, zawsze na tyłach, aż tu nagle trzeba wyjść przed szereg i się obnażyć. Trudne to troszkę, ale na szczęście tu się takie sympatyczne stadko babek zebrało (+Rafał), że od razu się robi raźniej. Odpowiedz Link
kragmel Re: Mnie się otwiera:) 23.11.04, 08:26 o 8 rano stronę można całą obejrzeć, wszyscy w drodze do pracy surtout napisała: > Aleś mi qlka komplement wypaliła!!! > Tak po prawdzie, to ja jestem surtout76, więc z tym paniowaniem to troszkę na > wyrost. Cholera, co to praca na planie robi z człowieka... eee ja do ciebie per pani mówić nie będę, młodocianie wyglądasz > Do Kragmel: wstydziłam się, bo ja taka raczej od zabezpieczenia frontu zawsze > byłam, zawsze na tyłach, aż tu nagle trzeba wyjść przed szereg i się obnażyć. znam to lale są świetne, nie ma się co wstydzić, tylko talentami chwalić. Odpowiedz Link
kerstin_wow Re: Mnie się otwiera:) 23.11.04, 21:51 taniutko jak barszcz tylko przyjezdzam do polski na swieta i biegne do leroy merlin u mnie place 20 zl za jeden sloiczek... Odpowiedz Link
kerstin_wow Re: Mam! Mam swoją stronę!!! 22.11.04, 23:23 Godzinny limit transferu dla konta surtout.w.interia.pl umieszczonego na serwerze MIASTO WWW został przekroczony. I co powiecie na to? nie moge tam wejsc! gratulujemy kolezance popularnosci Odpowiedz Link
qlka_79 Już też nie mam;) 22.11.04, 23:31 Też mi się to teraz wyświetla. Nie ma to jak darmowe serwery. Odpowiedz Link
ewg Re: Już też nie mam;) 22.11.04, 23:41 Ja to chyba mam szczęście, bo udało mi się pooglądać tę strone. Rzeczywiście lale sa świetne, ramka zreszta tez niczego sobie Odpowiedz Link
a19a24 Re: Już też nie mam;) 23.11.04, 10:38 Ja jeszcze się nie dostałam, ale linka juz dodaję Odpowiedz Link
dczeraniuk Re: Mam! Mam swoją stronę!!! 23.11.04, 12:12 Udalo mi sie zerknac. Druga ramka jest jeszcze ladniejsza niz pierwsza a lale z masy ... po prostu superowe !!!. Tez chce takie umiec . Odpowiedz Link