Dodaj do ulubionych

Mam! Mam swoją stronę!!!

22.11.04, 01:01
Udało mi się (według szablonów) stworzyć prościutką stronkę:
www. surtout.w.interia.pl
Znajdziecie tam - oprócz mojej podobizny - zdjęcia niektórych moich "dzieł",
w tym dzieła mojego życia: mojego synka smile
Zapraszam.
Obserwuj wątek
    • surtout Re: Mam! Mam swoją stronę!!! 22.11.04, 01:24
      Chyba jednak tak ten adres wygląda:
      surtout.w.interia.pl/
      • miska_malcova Re: Mam! Mam swoją stronę!!! 22.11.04, 06:34
        piękne są te lale z masy, no i synek niczego sobie big_grin
    • malen_a cos nie dziala nt 22.11.04, 09:14

      • ewana3 Re: cos nie dziala nt 22.11.04, 09:21
        No właśnie, ja też chciałam zobaczyć i się nie otwiera sad
        • kragmel Re: cos nie dziala nt 22.11.04, 10:20
          heh, wygląda na to, że jest zbyt wielu amatorów obejrzenia lali i synka smile
          poczekam na mniejszy ruch, bo straaaaaaaasznie chcę pooglądać.

          btw to forum rozwija nie tylko zdolności manualne, ale i komputerowe. niedługo
          wszystkie będziemy super webmasterami wink
          • surtout Re: cos nie dziala nt 22.11.04, 19:51
            O, rany! Ale narobiłam... smile
            Chyba muszę popracować jeszcze trochę nad tą stroną i doprowadzić ją do
            porządku, bo - nie wiedzieć, czemu - nie odpalają mi się dwie lale. Akurat są
            to moje ulubione, więc tym bardziej mi zależy.
            Dzięki, dziewczyny, za dodanie mi odwagi i Wasze zainteresowanie.
            • kerstin_wow Re: cos nie dziala nt 22.11.04, 21:03
              otworzyla mi sie jedna lala
              jest kapitalna, ekstra i wogole
              czekam az otworza sie pozostale lale, no i ramka do koncasmile
              chyba serwer interi siada bo masz tak duzo ogladaczysmile)
            • kragmel Re: cos nie dziala nt 22.11.04, 22:29
              widziałam synka i dwie lale, a potem mi interia zastrajkowała. synek śliczny.
              lale cudowne. możesz ty mi się tu wytłumaczyć, dlaczego się wstydziłaś je
              pokazać? wink
    • qlka_79 Mnie się otwiera:) 22.11.04, 23:03
      Szkoda, że ramka tylko jedna.
      Lale - cool.
      I buty bez czubawink
      Kurczę, chyba powinnam zwracać się per Pani do niektórych tutaj...
      • surtout Re: Mnie się otwiera:) 23.11.04, 00:44
        Aleś mi qlka komplement wypaliła!!! wink
        Tak po prawdzie, to ja jestem surtout76, więc z tym paniowaniem to troszkę na
        wyrost. Cholera, co to praca na planie robi z człowieka...
        Buziaki dla wszystkich i dzięki za dobre słowa.
        Dzisiaj robię lale z masy kolorowej, ponieważ nabyłam tempery w Leroy Merlin
        (10 tubek za 23 złote - to chyba przyzwoicie, co?). Jedna niebieska w szaliczku
        i czapce z pomponem już się piecze, a drugą różową w kapelutku właśnie kończę.
        Jutro pstryknę i ujawnię (jeśli się zmieszczą na tej mojej stronce).

        Do Kragmel: wstydziłam się, bo ja taka raczej od zabezpieczenia frontu zawsze
        byłam, zawsze na tyłach, aż tu nagle trzeba wyjść przed szereg i się obnażyć.
        Trudne to troszkę, ale na szczęście tu się takie sympatyczne stadko babek
        zebrało (+Rafał), że od razu się robi raźniej.
        • kragmel Re: Mnie się otwiera:) 23.11.04, 08:26
          o 8 rano stronę można całą obejrzeć, wszyscy w drodze do pracy wink

          surtout napisała:

          > Aleś mi qlka komplement wypaliła!!! wink
          > Tak po prawdzie, to ja jestem surtout76, więc z tym paniowaniem to troszkę na
          > wyrost. Cholera, co to praca na planie robi z człowieka...
          eee ja do ciebie per pani mówić nie będę, młodocianie wyglądasz wink

          > Do Kragmel: wstydziłam się, bo ja taka raczej od zabezpieczenia frontu zawsze
          > byłam, zawsze na tyłach, aż tu nagle trzeba wyjść przed szereg i się obnażyć.
          znam to smile
          lale są świetne, nie ma się co wstydzić, tylko talentami chwalić.
        • kerstin_wow Re: Mnie się otwiera:) 23.11.04, 21:51
          taniutko jak barszczwink tylko przyjezdzam do polski na swieta i biegne do leroy
          merlinwink u mnie place 20 zl za jeden sloiczek...sad
    • kerstin_wow Re: Mam! Mam swoją stronę!!! 22.11.04, 23:23
      Godzinny limit transferu dla konta surtout.w.interia.pl umieszczonego na
      serwerze MIASTO WWW został przekroczony.


      I co powiecie na to? nie moge tam wejsc!
      gratulujemy kolezance popularnoscismile
      • qlka_79 Już też nie mam;) 22.11.04, 23:31
        Też mi się to teraz wyświetla. Nie ma to jak darmowe serwery.
        • ewg Re: Już też nie mam;) 22.11.04, 23:41
          Ja to chyba mam szczęście, bo udało mi się pooglądać tę strone. Rzeczywiście
          lale sa świetne, ramka zreszta tez niczego sobiewink
          • a19a24 Re: Już też nie mam;) 23.11.04, 10:38
            Ja jeszcze się nie dostałam, ale linka juz dodajęwink
    • dczeraniuk Re: Mam! Mam swoją stronę!!! 23.11.04, 12:12
      Udalo mi sie zerknac. Druga ramka jest jeszcze ladniejsza niz pierwsza smile a
      lale z masy ... po prostu superowe !!!smile. Tez chce takie umiec smile.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka