Dodaj do ulubionych

Tu wklejamy linki

23.08.05, 21:13
W tym wątku zachęcam do wklejania linków z wykrojami, poradami itp.
Sarenko - mam nadzieję, że się nie pogniewasz:
www.7ya.ru/photos/private.aspx?Rubrid=43335&ob=0
www.7ya.ru/photos/private.aspx?Rubrid=32569&p=2&ob=0
Obserwuj wątek
    • dariaza Re: Tu wklejamy linki 24.08.05, 10:05
      mam taki techniczny problem: jak sobie zapisać te pliki z wykrojami? Chciałabym
      sobie wydrukować i skleić, ale jakoś nie wiem jak.
      Trzebaby na to forum ściągnąć Sarnę.
      • sarna.sarna Re: Tu wklejamy linki 25.08.05, 07:54
        Do ściągania ze strony 7ya.ru używam programu teleport.
        Podaję intstrukcje obsługi programu (opracowaną przez koleżankę z grupy
        dyskusyjnej) :

1.Odpalam Teleporta;) Potem File-> New Projekt Wizard
        2.Zaznaczam "search a webside for files of a certain type" i klikam dalej
        3. Metodą kopiuj i wklej;) wpisuję adres albumu, w tym wypadku ten, który
        podałaś, pod spodem zamieniam 3 na 1 ("up to 1 link from this starting point")
        4. Wyświetla się tabelka, gdzie dodaje się typy plików do ściągnięcia, klikam
        "add" i wybieram "grafics". Następnie zaznaczam te grafics i klikam "edit".
        Kasuję wszystkie typy plikw oprócz *jpg i *jpeg- dzięki temu nie będą mi się
        ściągać żadne bannery i inne niepożądane elementy stron.
        5. Klikam dalej, a potem zakończ. Otwiera się okienko, gdzie zapisać ściągnięte
        pliki.
        6. Następnie klikam Project-> New Starting Adress
        7. JEszcze raz wklejam adres ("url"), a pod spodem nazwę projektu, zmieniam
        jeszcze 3 na 1 (nie wiem, czy to do końca jest potrzebne, ale robie to dla porządku)
        8. Klikam Project-> Project Properties
        9. Wybieram zakładkę Exclusions i w środkowym pasku wpisuję tn*.* Dzięki temu
        unikniemy ściągania miniaturek:)
        10. W zakładce Netiquette odznaczamy Obey the Robot Exclusion Standard (musi być
        puste pole). Program wyśle jakiś komunikat, ale go ignorujemy z uśmiechem an
        ustach:-D
        11. Konfiguracja zakończona. Klikamy na czarną strzałkę u góry i cieszymy się
        powiększającym zbiorem:)
    • jokas1 Re: Tu wklejamy linki 24.08.05, 12:19
      ...tu moze znajdziecie cos co Was interesuje...
      www.burdamode.com/Gute-Nacht-Geschichten,1270777-1252408-1252419,deDE.html
      www.burdamode.com/Baby,1270778-1129000-1129007,deDE.html
      pozdrawiam
      jokas1
      • dariaza Re: Tu wklejamy linki 24.08.05, 13:42
        pierwszy link to poprostu ostatni nr Burdy " Moda dla dzieci" dostępny jeszcze
        u nas. Drugi jest bardzo interesujący. Niestety kosztuje. Ale na polskiej
        stronie Burdy nie ma takich wykrojów wysyłkowych.
            • dariaza Re: Tu wklejamy linki 24.08.05, 14:30
              o już mi się udało. Co więcej wpadłam na świetny pomysł jak sobie to w
              komputerze poskładać. Jestem architektem i pracuję w programie AutoCad. Tam
              sobie to poskładam a potem wyplotuję na duzym formacie. Jak już posklejam i
              ktoś bedzie miał możliwość obsługi formatu dwg to prześlę plik. Nie wiem czy to
              nie za skoplikowane dla laików, ale gdyby ktoś miał pod ręką jakiegoś
              inzynierka z komputerem to moze sie udać.
                • plavusa Ikea 24.08.05, 19:03
                  No i strona Ikei. Jest tu taki poradnik - można go sobie wysłać na swój adres
                  email. Nic wielkiego, ale może komuś wpadnie do głowy jakiś pomysł.
                  www.ikea.com/webapp/wcs/stores/servlet/CategoryDisplay?storeId=19&langId=-27&catalogId=10101&cattype=top&identifier=00025_nmstree001
                  • dariaza tkaniny Ikea 25.08.05, 08:42
                    mają bardzo ładne wzory, ale moim zdaniem to one sa ładne do pierwszego prania.
                    Są praktycznie nieprasowalne, a z szyfów zrobiły mi się gofry po ręcznym praniu.
                    Może coś żle robię, ale teraz kupuję tkaniny w Ikea jak już naprawdę szalenie
                    mi się podobają.
                    • ajlii Re: tkaniny Ikea 08.10.05, 10:51
                      Kupuje tkaniny w Ikea, i nie z nimi problemów. Kupowałam kilka razy najtańsze kolorowe płócienko (ok. 10 zł/m), len, wełnę (już jej nie ma w ofercie - a była REWELACYJNA), szyfon... Nigdy nie nic sie nie stało w praniu, najwyżej płócienko było bardziej miękkie - uszyłam z niego jaśki (z haftami) i mimo wielkrotnego prania są bardzo ładne :)
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka