witam

kupiłam sobie ostatnio w sklepie tzw pieczątek, czyli kawałek drewienka z
metalową kulką na końcu i próbuję uwypuklać nim karteczki. 3
Jednak wychodzą mi jakoś mało ładnie.
Mniejsze elementy są super, ale jak pojawia się duża powierzchnia, a takie z
reguły się jednak pojawiają to uwypuklenie wygląda na pogniecione i
zmaltretowane

Czy znacie może jaką technikę jak się tym posługiwać?