niccole 11.03.05, 15:54 wiem, że jesteś z Trójmiasta. Mam kila pytań dot. decoupagu . Możemy porozmawiać na gg. mój mail aksag@wp.pl Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
toxicloki Re: toxicloki - odezwij się 11.03.05, 16:09 hahaha... no, takiego watku tu jeszcze nie bylo jesli masz pytania, napisz do mnie na gazetowego najlepiejgg mam, ale odpalam raczej sporadycznie Odpowiedz Link
niccole Re: toxicloki - odezwij się 11.03.05, 16:44 hej. Sorki za śmiałość. hihi. Ale zasadniczo chodzi mi o to, gdzie nabędę kraka w Trójmieście. Chcę zacząć od tworzenia metodą serwetkową na butelkach i zastanawiam się co by było najwłaściwsze do zastosowania /jaki rodzaj kraka/ - chodzi mi o niedrogi ale skuteczny. A że widzę, żeś doświadczona w tej dziedzinie - i z całą pewnością jesteś dobrze poinformowana to poprosze o radę w tej kwestii. Z góry dziękuję. Pozdrawiam Odpowiedz Link
toxicloki Re: toxicloki - odezwij się 11.03.05, 18:21 moim zdaniem najlepszy jest krak talensa, niestety dosc drogi. produkty mozesz kupic w wiekszosci plastykow, zajrzyj do storma - tam maja spory asortyment. tak naprawde po plastykach trzeba pochodzic zeby sie zorientowac gdzie co jest, bo niestety nie we wszystkich mozna trafic na produkty w komplecie Odpowiedz Link
kasiaba1 Re: toxicloki - odezwij się 11.03.05, 19:11 Krak w stormie?? Toxi, ty to chyba masz dziś optymistyczny nastrój Odpowiedz Link