Dodaj do ulubionych

dzielę sie

01.06.05, 14:21
ale potrzebuje pomocy przy tlumaczeniu, czy jesli te obrazki sa free, to
mozna je wykorzystac na swojej stronie www ?

www.artecy.com/annefree.html
Obserwuj wątek
    • magban22 ojej ale cuda! 01.06.05, 14:23
      chyba kupie tusz kolor smile
      • lula25 Re: ojej ale cuda! 01.06.05, 14:25
        fajnie, ale co z wykorzystaniem tych obrazkow?
        wiem ze nie moge ich wykorzystac w celach komercyjnych, ale czy do takich
        nalezy rowniez umieszczenie ich na swojej stronie bez obaw?
    • lula25 gotowe szablony 01.06.05, 14:31
      kartek w pdf. odrazu do drukowania

      canonprintplanet.com/greetingcards.shtml
      • ania_z_poddasza Re: gotowe szablony 01.06.05, 14:36
        link do pierwszej stronki mi nie działa sad
        • lula25 Re: gotowe szablony 01.06.05, 14:39
          u mnie wszystko dziala confused
    • garbmisia Tak... 01.06.05, 14:40
      .. zgodnie z tym co jest napsiane na tej stronie, zdjęcia z "Free Images" mogą
      być użyte w celach prywatnych, profesjonalnych i small business (trochę to mi
      nielogicznie po polsku wyszło wink) oraz na stronie www.
      • lula25 dziekuje 01.06.05, 14:43
        • lula25 moze komus sie przyda 01.06.05, 14:44
          www.artserwis.pl/praca.php?pr=1&prid=471
          • makoz14 OCH, Lula:):): 01.06.05, 14:52
            Znowu znalazłam świetny obrazeksmile
            Jak tak dalej będziesz wyszukiwać takie fajne obrazki, to będę jednak musiała
            kupić te 50 ark. do naprasowaneksad
            I naprasuję cały dom.
            To dużo łatwiejsze niż decoupagesmile
    • jolasek77 moze ozlocimy nasza wspaniala "poszukiwaczke" ;))) 01.06.05, 14:54
      lula, jak zawsze cudo!!!!
      nawet mi nastroj poprawilas... wink
      • reni_aferka Re: moze ozlocimy nasza wspaniala "poszukiwaczke" 01.06.05, 17:45
        Jolasek powiedziala "ozlocimy| a ja pomyslalam - folia do zlocen Stamperii wink
    • iwonacia Re: dzielę sie 01.06.05, 15:29
      Oj ciudne, ciudne!
      • lula25 Re: dzielę sie 01.06.05, 16:47
        alez prosze bardzo drogi jolasku- mam nadzieje ze humor dluzej sie utrzyma smile)
    • lula25 cliparty 01.06.05, 17:07
      www.freeclipartnow.com/
    • lula25 obrazki tego pana 01.06.05, 17:49
      ostatnio mnie urzekly
      images.google.pl/images?q=Cessou+Pascal&hl=pl&btnG=Szukaj+w+Google
      images.search.yahoo.com/search/images?p=Cessou+Pascal&ei=UTF-8&fl=0&qp_p=cessou+pascal&imgsz=all&fr=FP-tab-img-t&b=1
    • lula25 Re: dzielę sie 01.06.05, 18:13
      www.poster.de/De-Villeneuve-Fabrice-p.html?LIMIT1=10&LIMIT2=10

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka