osculatius 13.06.05, 09:11 Dziewczyny..pomóżcie...co to jest..Wiem, że technika używana przy decoupage.... Pozdrawiam Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lola211 Re: shabby chic 13.06.05, 09:13 To postarzane z uzyciem swieczki.Przecierasz miejscowo przedmiot z ciemnym tłem swieczka, malujesz calosc jasnym kolorem i przecierasz po wyschnieciu papierem sciernym.Tam, gdzie pociagnelas woskiem farba zejdzie i w ten sposób powstanie postarzona powierzchnia. Odpowiedz Link
makoz14 Re: shabby chic 13.06.05, 09:45 obrazkowa instrukcja www.bricolons.ch/images/chabby1.gif Odpowiedz Link
osculatius Re: shabby chic 13.06.05, 10:01 Bardzo dziękuję za pomoc.. Wszystkim dekupażującym życzę miłego dnia... Jest ładnie, słońce świeci...fajnie Odpowiedz Link