Dodaj do ulubionych

shabby chic

13.06.05, 09:11
Dziewczyny..pomóżcie...co to jest..Wiem, że technika używana przy decoupage....
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • lola211 Re: shabby chic 13.06.05, 09:13
      To postarzane z uzyciem swieczki.Przecierasz miejscowo przedmiot z ciemnym tłem
      swieczka, malujesz calosc jasnym kolorem i przecierasz po wyschnieciu papierem
      sciernym.Tam, gdzie pociagnelas woskiem farba zejdzie i w ten sposób powstanie
      postarzona powierzchnia.
      • makoz14 Re: shabby chic 13.06.05, 09:45
        obrazkowa instrukcjasmile
        www.bricolons.ch/images/chabby1.gif
        • osculatius Re: shabby chic 13.06.05, 10:01
          Bardzo dziękuję za pomoc..
          Wszystkim dekupażującym życzę miłego dnia...
          Jest ładnie, słońce świeci...fajnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka