dczeraniuk 30.06.05, 08:32 Pewnie jakas kryptoreklama z tego wyjdzie, ale chcialam pogratulowac nowej strony. Piekna! Stylowa, technicznie bez zarzutu, grafika powalajaca. Teraz z niecierpliwoscia czekam na otwarcie sklepu Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dziurawy.wigwam Re: Nowa strona Greglis 30.06.05, 08:55 to ja się dolączam do gratulacji (aż się ciepluko zrobiło) i do oczekiwan na sklep Odpowiedz Link
reni_aferka Re: Nowa strona Greglis 30.06.05, 09:03 Dorotko- chcialam napisac to samo, ale .... Strona boska. i muzyczka bardzo bardzo milo sie tam zaglada Odpowiedz Link
dczeraniuk Re: Nowa strona Greglis 30.06.05, 09:12 A przesuwalyscie mysza po bluszczu przy drzwiach? Wyrastaja kwiaty Rewelka Odpowiedz Link
toxicloki Kasiu -chochlik!!! 30.06.05, 09:15 stronka rzeczywiscie swietna, ale odkrylam malego chochlika jak rozumiem sklepik nazywa sie carta, ale u gory na pasku pisze "catrta" nie zebym sie czepiala - po prostu zwracam uwage bys mogla to poprawic Odpowiedz Link
reniuszka Strona Carta 30.06.05, 10:44 Witam. Wczoraj już weszłam na stronę i oniemiałam. Piękna oprawa, wszystko dopracowane, pomysł super ! Surfując dosyć długo po necie w tle "puściłam" sobie muzyczkę Gratulacje Pani Kasiu ! Pozdrawiam. Renia Odpowiedz Link
laferme Re: Strona Carta 30.06.05, 11:00 ale moze tak adres dacieeeeeee aaaaaa ja tez chce ogladac i podziwiac )))) Odpowiedz Link
nayanka Re: Strona Carta 30.06.05, 11:37 Piękna. Oglądałam wczoraj z zachwytem, dzisiaj z nie mniejszym. Jestem pod ogromnym urokiem strony, dawno nie widziałam takiego cudeńka Odpowiedz Link
qlka_79 Re: Strona Carta 30.06.05, 12:34 Mmm, cudowna... Nie trzeba nic więcej dodawać. Strona Harry'ego Pottera (tak to się pisze?) też jest tak fajnie zrobiona, obejrzyjcie sobie, jak lubicie cuda w html. Odpowiedz Link
milena_elizka Re: Strona Carta 30.06.05, 13:40 Bardzo lubię takie klimaty. Prawie słyszałam katarynkę na sąsiedniej ulicy. Milena Odpowiedz Link
greglis Re: Strona Carta 30.06.05, 15:40 Jejku,dziewczyny miód w me serce lejecie. Dziękuję Wam bardzo za tak miłe słowa.Dlugo walczyłam z tą stroną,chcizłam żeby miała swój klimati sądząc po Waszych wypowiedziach chyba mi się to udało.Mam nadzieję że nie była zbyt skomlikowana,trochę się bałam że informacje są trochę poukrywane i troszkę trzeba "pomyszkować" żeby do nich dotrzeć.Skoro już taki wątek się pojawił to mam prośbę,powiedzcie mi proszę czy od razu trafiłyście na termnarz kursów,bo tego boję się najbardziej że zostanie niezauważony A jeśli chodzi o muzykę,to tak miło gra Richard Clayderman,wszystkie jego utwory są fortepianowe, bardzo lubię przy mnim pracować,jego utwory mają swój klimat,szczególnie wieczorem.Aha dla zainteresowanych ,stronka ma również wersję wieczorową zapraszam po 22.00 Odpowiedz Link
aganiok32 Re: Strona Carta 30.06.05, 15:47 Cześć, stronka bardzo ładna, również podziwiam. Jednakże faktycznie nie znalazłam informacji o terminach tak od razu. Dopiero teraz, kiedy napisałaś, że gdzieś tam jest odnalazłam to. Nie da się tego troszkę powiększyć? Odpowiedz Link
t.he Re: Strona Carta 30.06.05, 15:56 A ja znalazłam od razu, tylko mam uwagę: nieaktywność "wstecz" na pasku przegladarki (nic dziwnego, to samo okno) i słaba widoczność iksika zamykania powoduje wrażenie, że sie zawiesiło. A dlatego powoduje, że poszczególne elementy nie są chyba maksymalnie zoptymalizowane wagowo i bywa, że to czy tamto jak na szerokie pasmo dość wolno się ładuje. Z tego samego powodu przyspieszyłabym opadanie kartek z opisem kursów. Pomysł bardzo sympatyczny. Odpowiedz Link
k_izydorczyk Re: Strona Carta 30.06.05, 22:32 Przyjemna ta stronka Zaciekawiona tym projektem kliknęłam na sygnaturkę na dole i zauważyłam, że w ogóle Simple Frame robi bardzo pomysłowe serwisy! Jestem pod wrażeniem Muzyczka relaksująca, faktycznie przyjemna do dekorowania Ogólnie wszystko robi bardzo pozytywne wrażenie, czytelność poszczególnych działów moim zdaniem jest bez zarzutu (kursy bardzo łatwo znaleźć, pomysł z biurkiem jest niezły, no i witryna z książkami i talerzami tak znajomo wygląda! Fajnie, że do dekoracji jeszcze wybrałaś swoje prace. Faktycznie poszczególne podstrony trochę za długo się ładują (myślę, że bardzo pomogłoby zmniejszenie wagi poszczególnych plików graficznych), ale to chyba jedyny "zarzut". Ja również jestem bardzo ciekawa sklepu! Odpowiedz Link
kosda Do Greglis 30.06.05, 23:12 Kasiu stronka wiadomo , ze swietna i robi odpowiednie wrazenie. Ale ja .... to biurko nie wiem po nacisnieciu czego wyszukałam dopiero po informacji Kasi Izydorczyk, ze takie jest A przedtem na stronce byłam 2 razy, naciskalam wszystko i nie wyskoczyło. Pewnie ja jakas gapowata jestem ale moze lepiej wez pod uwage, ze wchodzacych na strone gap moze byc wiecej. I dla mnie stanowczo za wolno otwieraja sie podstrony, niecierpliwych takich jak ja moze to ze strony za szybko wygonic. I na koniec - moja kolezanka po wejsciu na stronke myslala, ze to fotografia sklepu, ktory gdzies masz ) Na poczatku nie przyszło jej do głowy, zeby cokolwiek tam naciskac bo mowi,ze calosc wyglada jak sklepik w ekskluzywnym pasazu Moze cos w tym jest, my tu na forum wiemy o co chodzi a ja i tak sie zagapiłam, to moze dla niewtajemniczonych troszke za mało czytelne ? Z zyczliwoscia pozdrawiam Testatorka niecierpliwa gapa. Odpowiedz Link
deotyma23 Re: Strona Carta 30.06.05, 20:34 strona rewelacyjna- informacja o kursach czytelna, kwiatek sliczny ładnie rośnie i szybko, nie miałam trudności z zamykaniem,u mnie szybko chodzi, zajrzę po 22 ) Odpowiedz Link
makoz14 Re: Strona Carta 01.07.05, 08:57 Grafika przepiękna. Faktycznie na początku pomyślałam, że jest to zdjęcie realnego sklepu , a strona jest w budowie . Weszłam do niego i nie miałam powrotu. Moim zdaniem strona przypomina bardziej grę typu "Escape from room" , niż stronę informacyjną. Jeśli ktoś ma czas, to może się bawić w szukanie, gdzie ukryte są informacje. Obawiam się ,że dla niektórych będzie nieczytelna. Pozdrawiam Marta Odpowiedz Link
babunowa do greglis 30.06.05, 23:20 strona chyba przystosowana tylko do przeglądarki ie,bo pod foxem jakoś nie do końca dobrze chodzi.Szczególnie,gdy wchodzi się na tablice,wtedy trzeba niestety zamykać strone,bo nie działa 'wstecz'. Odpowiedz Link
lula25 Re: Nowa strona Greglis 01.07.05, 11:23 Bardzo przyjemna stronka, czasem na nia wchodze i zostawiam otwarta, tylko po to by muzyczka mi w tle grala, a ja dalej robie co na komputerze, bardzo przyjemne ) Odpowiedz Link
babunowa muzyczka ze stronki;> podam co to ;> 01.07.05, 11:49 wobec wszystkich oh i ah różnych dziewczyn uważam,że podam wam co to jest,żebyście mogły sobie to zorganizować i puszczać w każdym miejscu(nawet w autobusie) piosenka jest bardzo stara i jest to najwiekszy hit tego zespołu,gdyż Pani o takim słodkim głosie uważała,że jest za gruba i doprowadziła się do śmierci,odchudzając. To takie info,bo generalnie inaczej słucha się piosenek znając ich i ich autorów przeszłość lub przyszłość. the carpenters 'close to you' polecam,z wokalem jest jeszcze lepsza pozdrawiam Odpowiedz Link
greglis Re: Nowa strona Greglis 01.07.05, 18:27 Baaardzo dziękuję za wszystkie uwagi,mam nadzieję że z czasem już nie będzie żadnych problemów ze stronką Odpowiedz Link
lidiaanna Re: Nowa strona Greglis 01.07.05, 21:33 Baaardzo mi sie podoba, choć nie obejrzałam do końca. Lubię takie niespodzianki i klimat. Jeśli ktoś nie oglądał stronki Mój Nikifor to również polecam. Warto!!! Greglis - SZCZERE GRATULACJE! Odpowiedz Link
graz.ka Re: Nowa strona Greglis 02.07.05, 10:27 Jest piękna - gratuluję! Może skuszę się kiedyś i na taką papierową technikę Odpowiedz Link
assik76 Re: Nowa strona Greglis 03.07.05, 22:30 stronka piękna!!robi wrażenie!! Ale ja należe chyba do tych gap, o ktorych pisała Kosda, bo naciskam wszystko i nie moge trafic ani na stoliczek ani na witrynę z pracami((a byłam juz kilkakrotnie na stronie.... Odpowiedz Link
nefer1 Re: Nowa strona Greglis 04.07.05, 00:03 jest już późno i się kładę ale muszę napisać, bo własnie bylam na stronie Kasi. ŚWIETNA, REWELACYJNA STRONA - bardzo mi się podoba )) Odpowiedz Link
dana1958 Re: Nowa strona Greglis 04.07.05, 08:01 Pierwsza myśl jaka mi przyszła to-Kasia otworzyła galerię w Paryżu( chyba byłoby to spełnienie marzeń).Lubię ten klimat i z rozkoszą wchodzę na stronę aby sobie popatrzeć.Gratulacje!!!!! Odpowiedz Link