Dodaj do ulubionych

Papier decou

23.09.05, 14:11
Mam pytanie odnosnie papieru, trzeba go namoczyc i poczekac az sie zroluje i
rozwinie ... co to konkretnie znaczy? Mam go zamoczyc w wodzie i w niej
zostawic?
Obserwuj wątek
    • kocio-kocio Re: Papier decou 23.09.05, 14:53
      Włożyć do miseczki z wodą i poczekać chwilę.
      On się zroluje, a potem rozwinie.
      Wtedy go trzeba wyjąć, osuszyć (na przykład ręcznikiem papierowym) i przyklejać.
      Spróbuj na jakimś ścinku, nie można się wszystkiego nauczyć teoretycznie.
      Odwagi!
    • aganiok32 Re: Papier decou 23.09.05, 17:40
      To trwa tylko chwilę....nie zostawiaj papieru w wodzie na długo smile
      • igaspr Re: Papier decou 23.09.05, 20:37
        Dziekuje za rady, bede probowac smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka