igaspr 23.09.05, 14:11 Mam pytanie odnosnie papieru, trzeba go namoczyc i poczekac az sie zroluje i rozwinie ... co to konkretnie znaczy? Mam go zamoczyc w wodzie i w niej zostawic? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kocio-kocio Re: Papier decou 23.09.05, 14:53 Włożyć do miseczki z wodą i poczekać chwilę. On się zroluje, a potem rozwinie. Wtedy go trzeba wyjąć, osuszyć (na przykład ręcznikiem papierowym) i przyklejać. Spróbuj na jakimś ścinku, nie można się wszystkiego nauczyć teoretycznie. Odwagi! Odpowiedz Link
aganiok32 Re: Papier decou 23.09.05, 17:40 To trwa tylko chwilę....nie zostawiaj papieru w wodzie na długo Odpowiedz Link